پولیش آهن و استیل مادرز

پولیش آهن و استیل مادرز

61,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • وزن 113 گرم
  • زمینه کاربرد محصول پولیش فلز
  • کد محصول 05106
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پولیش آهن و استیل مادرز Mothers  قابل استفاده بر روی تمامی فلزی قابل پولیش مانند آلومينيوم و ... می باشد.
پولیش آهن و استیل مادرز بهترین گزینه برای استفاده بر روی اجسام هنری مانند مجسمه ها و دیگر موارد که بعد از ساخت نیاز به صاف کردن گوشه ها را داراست می باشد.پولیش آهن و استیل مادرز مخصوص استفاده جهت تمام کردن کار از بین بردن خط و خش ها و صاف کردن لبه ها و گوشه های اجسام فلزی می باشد.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید