پولیش استیل مادرز

پولیش استیل مادرز

75,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 355 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش فلز
  • کد محصول 5112
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پولیش استیل مادرز Mothers به بهترین نحو ممکن سطوح استیل قابل پولیش را تمیز ، باز سازی و از آن ها محافظت می کند و آن ها را مانند روز اول نو و درخشان می کند .
درخشندگی فوق العاده در این محصول و فرمول این محصول مخصوص پولیش و تازه نگه داشتن سطوح استیل می باشد این محصول بهترین گزینه برای استفاده بر روی رینگ خودرو می باشد.
استفاده از پولیش استیل مادرز بر روی سطوح فلزی بدون پوشش بدون هیچ خطری در مورد خراب کردن سطح مورد نظر ندارد سطوحی مانند : شمش ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ،  نیکل ، برنج ، نقره و مس.
پولیش استیل مادرز قابل استفاده بدون نیاز به دستگاه پولیش و با دست و یا هر نوع دستگاه پولیش می باشد.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید