برس تمیز کننده لاستیک مادرز

برس تمیز کننده لاستیک مادرز

37,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers ACCESSORIES
گنجی بن 2
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • زمینه کاربرد محصول فرچه و برس
  • کد محصول 156000
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

برس تمیز کننده لاستیک مادرز Mothers اهمیت به سایز تایر لاستیک خودرو شما نمی دهد و طراحی شده تا هر لاستیک با هر سایزی را تمیز کرده و لکه های باقی مانده بر روی آن را از بین ببرد.
این فرچه به شما کمک می کند تا هرچه سریع تر و راحت تر از شر خاک و کثیفی روی تایر ماشین خود خلاص شوید.
این برس با همه سر سختی خود بسیار سبک بوده و هیچ خط و خشی بر روی رینگ  و لاستیک خودرو شما نمی اندازد دسته این محصول به طول 16 سانتی‌متر بصورتی طراحی شده تا در دست لغزش نداشته باشد یا از دست شما در نرود ؛ طول بلند دسته
برس تمیز کننده لاستیک مادرز برای شما دسترسی به هر نقطه ای از رینگ و تایر لاستیک خودرو شما را فراهم می سازد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید