واکس حرفه ای بدنه خودرو سوناکس مدل HW 02-04 سوناکس

واکس حرفه ای بدنه خودرو سوناکس مدل HW 02-04 سوناکس

215,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: SONAX
گنجی بن 4
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 1 لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 280300
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

واکس حرفه ای نانو سوناکس واکس بدون سیلیکون بر پایه تکنولوژی نانو.
این واکس براقیت عمیق و محافظت دراز مدت را برای تمامی انواع رنگ ها فراهم می آورد ، حداکثر حفاظت و نگهداری توسط این واکس در دسترس است.
واکس حرفه ای بدنه خودرو سوناکس مدل HW 02-04 سوناکس پولیش حرفه ای مخصوص، جهت استفاده با دستگاهای اوربیتال.

تکنولوژی ساخت واکس حرفه ای بدنه خودرو سوناکس مدل HW 02-04 سوناکس دقیقا با واکس نانو این برند یکسانی بوده و براقیت عمیق و فوق العاده را برای سطوح پولیش خورده آهنی و یا رنگ خودرو با ماندگاری بالا به ارمغان می آورد.
توانایی بالایی در از ایجاد براقیت عالی و داشته و بهترین گزینه برای اتمام کار پولیش بدنه خودرو می باشد.

این پولیش بدون سیلیکون می باشد.

 

سوناکس 
وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود. سوناکس در رتبه اول قرار دارد. سوناکس با داشتن بیش از 65 سال سابقه و تجربه در تولید محصولات با کیفیت برتر پیشرو در بازار آلمان و بازار های بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه این عملکرد مثبت است. در نظر گرفتن خواسته های بازار های بین المللی و انجام تحقیقات گسترده اساس و پایه تولید محصولات سوناکس است. مشخصات ویژه محصولات ماشین این کمپانی در زمینه عملکرد و حفظ محیط زیست و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری  برجسته ای بین سوناکس با تولید کنندگان خودرو در سطح جهان شده است. همچنین کسب نتیجه درخشان در آزمایشات مقایسه ای صورت گرفته توسط مجلات و منابع تحقیقاتی معتبر بین محصولات سوناکس و محصولات دیگر رقبا استاندارد بالای محصولات این کمپانی را تایید می کند. تمامی محصولات سوناکس در شهر نوبیورگ آلمان فرآوری و تولید می شوند. از جمله محصولات محبوب SONAX می توان به :اکتان پاور - اسپری داشبورد مات اسپری شیشه پاکن - اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی اشاره کرد.   
 

برند برتر قرن
موسسه جرمن استانداردز (موسسه استاندارد آلمان)
تیم فرمول یک Infiniti Red Bull Racing با شرکت SONAX تولید کننده برجسته محصولات نگهداری اتومبیل برای درخشش بیشتر متحد شده اند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید