اسپری پولیش کروم و استیل مادرز

اسپری پولیش کروم و استیل مادرز

47,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 355 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش فلز
  • کد محصول 5222
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری پولیش کروم و استیل مادرز Mothers مناسب برای تمامی سطوح از جنس کروم و استیل، سریع ترین و آسان ترین راه برای تمیز کردن ، پولیش کردن و محافظت وحتی درخشان کردن سطوح زینتی کرومی مانند سطوح :کروم آبکاری شده ، رینگ های کرومی و حتی کروم های پلاستیکی جدید می باشد.
این اسپری پولیش کروم و استیل مادرز منحصر بفرد و خاص از صدا های ناهنجاری که از رینگ ساطع می شود هم جلوگیری میکند و خاصیت تمیز کنندگی  را هم داراست.
اسپری پولیش کروم و استیل مادرز بدون هیچ دردسری و براحتی اثر رنگ ، دوده ، خاک ، حشرات مرده که به سطح میچسبند و حتی اثر قطرات خشک شده آب را پاک کرده و براحتی سطح کرومی و استیل شما را درخشان می سازد.
فقط کافیست تا اسپری پولیش کروم و استیل مادرز بر روی سطح مورد نظر اسپری کنید تمیز کنید و بعد از نتیجه فوق العاده و درخشندگی بی نظیر آن شگفت زده شوید.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید