اسپری مایع موتورشوی kiehl

اسپری مایع موتورشوی kiehl

49,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: kiehl
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 500 میلی لیتر
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

اسپری مایع موتورشوی kiehl ، موتور اتوموبیل قلب آن می باشد و نیاز به رسیدگی و مراقبت دارد و علاوه بر رسیدگی های فنی، تمیز کردن و شستشوی موتور ضروری است که این کار به منظور افزایش کیفیت کارکرد و افزایش طول عمر آن انجام می گیرد. به دلیل این که برای بهبود کارایی قطعات موتور و کاهش اصطکاک میان آن ها، روغن به آن اضافه می شود، میزان آلودگی موتور افزایش می یابد و وجود این روغن سبب می گردد گرد و خاک و دیگر آلودگی ها به راحتی جذب سطح موتور شود.
اسپری مایع موتورشوی kiehl
:
  • پاک کننده چربیها و گریس. مناسب برای موتورسیکلت، خودرو و دوچرخه
  • بدون اثر چربی فاقد مواد هیدروکربنی

شستشوی موتور خودرو با آب باعث آسیب رسیدن به قطعات آن و هم چنین قطعات الکترونیکی ماشین می شود. راه حل مناسب برای رفع مشکل شستشوی موتور استفاده از مایع های شوینده مخصوص موتور می باشد. اسپری مایع موتور شوی Engine cleanser ساخت شرکت kiehl، برای تمیز کردن موتور انواع خودرو بسیار مناسب است. این مایع شوینده همه آلودگی های سرسخت چسبیده به موتور را از بین می برد و انواع چربی ها و گریس را کاملا پاک می کند و سبب تمیز و درخشان شدن موتور می شود. این اسپری فاقد هر گونه مواد نفتی و هیدرو کربنی می باشد و هیچ اثری از چربی باقی نمی گذارد. در موتور سیکلت ها و دوچرخه نیز می توان از اسپری مایع موتورشوی استفاده نمود.
روش استفاده:
بر روی موتور ماشین اسپری شود و بعد از گذشت 1 الی 2 دقیقه همراه با مقدار کافی آب و با فشار زیاد شستشو شود.
توجه: درهنگام استفاده موتور باید خنک باشد

 
کمپانی Kiehl در سال 1904 توسط جانس کیل به منظور تولید انواع واکس برای خودرو تاسیس گردید. پس از گذشت چند سال و با گسترش بازار کاری کمپانی کیل شروع به تولید انواع مواد شوینده کردند و در سال 1978 به دلیل نیاز به توانایی پاسخگویی به حجم بالای درخواست ها، آنها کارخانه جدید خود را در اتوبان مونیخ-آگسبورگ ساختند.
امروز کمپانی Kiehl با تولید حدود 300 محصول مختلف، دستیابی به کیفیتی جهانی و بهره گیری از نمایندگی های متعدد در کشورهای مختلف توانسته به عنوان یکی از رهبران بازار مواد شوینده تجاری و صنعتی، سهم مهمی از بازار را در اختیار بگیرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید