اسپری رينگ شوی آلومينيوم مادرز

اسپری رينگ شوی آلومينيوم مادرز

48,500تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 710 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول رینگ شوی خودرو
  • کد محصول 6024
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری رينگ شوی آلومينيوم مادرز Mothers فرمول استفاده شده در ساخت این محصول بصورتی بوده تا براحتی و با سرعت بالا و قابل استفاده بر روی آلومينيوم پولیش خورده و رینگ رنگ شده ، فلزی (آهنی) ، کرومی رینگ های طراحی شده و با هر شکل و شیاری را براحتی تمیز کند.
اسپری رينگ شوی آلومينيوم مادرز براق کنننده و تمیز کننده رینگ بوده و اثر خاک ، دوده ، گریس و گرد لنت ترمز بوده و بهترین نتیجه را در تمیزی و نگهداری برای رینگ خودرو شما به ارمغان می آورد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید