اسپری مخصوص پاشش انواع مایعات اسیدی مادرز

اسپری مخصوص پاشش انواع مایعات اسیدی مادرز

32,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers PROFESSIONAL
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 946 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول بطری خالی پاشش مایعات
  • کد محصول 87932
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری مخصوص پاشش انواع مایعات اسیدی مادرز Mothers قابل استفاده برای پاشش انواع مايعات مختلف تميزکننده و پاک کننده انواع سطوح خودرو و رینگ های ماشین می باشد.
قابل استفاده برای پاشش رینگ شوی (تمیز کننده رینگ) ، موتور شوی ، تمیز کننده چرم ، تمیز کننده داشبورد ، انواع مایع داخل شوی ، شیشه شوی و ...

اسپری مخصوص پاشش انواع مایعات اسیدی مادرز  دارای ظرفیت پرکردن مواد تميز کننده و انواع مایعات تا حجم 946 ميلي‌ليتر می باشد.

 توجه:
-این محصول اسپری خالی بوده و فاقد مواد تميز کننده می باشد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید