برس تمیز کننده موکت و پارچه مادرز

برس تمیز کننده موکت و پارچه مادرز

29,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers ACCESSORIES
گنجی بن 1
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • زمینه کاربرد محصول فرچه و برس
  • کد محصول 155900
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

برس تمیز کننده موکت و پارچه مادرز Mothers بوسیله این فرچه کف پوش موکتی و روکش های پارچه ای خودرو خود را براحتی و هرچه سریع تر تمیز کنید.
این برس با همه سر سختی خود بسیار سبک بوده و هیچ خط و خشی بر روی سطوح داخلی خودرو شما نمی اندازد.
از خاصیت های
برس تمیز کننده موکت و پارچه مادرز می توان به پاک کننده گردو غبار از روی موکت های داخل اتاق ماشین و جمع کردن پرز هایی که موکت به مرور زمان گرفته اشاره کرد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید