محافظ رنگ رفلکشن مادرز

محافظ رنگ رفلکشن مادرز

85,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers REFLECTION
گنجی بن 2
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 473 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول محافظ بدنه خودرو
  • کد محصول 10116
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

محافظ رنگ رفلکشن مادرز Mothers اين محصول فقط به اين منظور طراحي شده تا براي نمايش شفافيتي بيشتر، عميق‌تر و محافظتي خارق العاده روي رنگ بدنه خودرو عمل کند.
محافظ رنگ رفلکشن مادرز قابليت تميز کردن را ندارد و فقط محافظ و پوشش دهنده رنگ بدنه ماشين شماست و قابليت استفاده بر روي هر نوع واکس را داراست. 
محافظ رنگ رفلکشن مادرز پوشش دهنده رنگ لاکي خودرو مي باشد و ساخته شده از ترکيبي فوق العاده بين واکس هاي طبيعي و پوليمرهاي مصنوعي مي باشد.
اين محصول بهترين گزينه براي استفاده بعد از واکس ماشين رفلکشن مادرز مي باشد. 


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید