واکس خمیری کارناوبا مادرز

واکس خمیری کارناوبا مادرز

99,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 340 گرم
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 5500
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

واکس خمیری کارناوبا مادرز Mothers بصورتی طراحی شده که در مرحله اول استفاده سطح رنگ بدنه خودرو را تمیز کرده و یک لایه محافظ بر روی رنگ ایجاد کند.
فرمولی که در ساخت واکس خمیری کارناوبا مادرز استفاده شده دارای واکس کارنابا می باشد که درخشندگی خاصی به سطح رنگ بدنه خودرو می دهد و براقیتی مانند آینه به رنگ ماشین شما می دهد.
در فرمولی برای ساخت 
واکس خمیری کارناوبا مادرز از آن است شده است وجود پولیش بسیار نرم جهت ازبین بردن معایب جزعی رنگ بسیار به چشم می آید و از برگ بنده های این محصول است.
این محصول بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورده و قابل استفاده بر روی هر بدنه به هر رنگی و فایبر گلاس و مواد
 می باشد.
واکس خمیری کارناوبا مادرز محصول با ماندگاری طولانی و استفاده آسان بهترین گزینه در بین تمامی واکس های بدنه خودرو می باشد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید