واکس ماشين رفلکشن مادرز

واکس ماشين رفلکشن مادرز

85,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers REFLECTION
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 473 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 10016
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

عملکرد واکس ماشين رفلکشن مادرز Mothers بسيار باور نکردني مي باشد. ما تضمين مي کنيم که اين محصول بهترين واکس بدنه خودرويي باشد که تا به حال استفاده کرده ايد.
با استفاده از
واکس ماشين رفلکشن مادرز يک لايه نازک پليمري بر روي رنگ بدنه ماشين شما نقش مي بندد که از رنگ بدنه خودرو شما محافظت مي کند.
استفاده از
واکس ماشين رفلکشن مادرز بسيار ساده مي باشد و از براي سطح بدنه خودرو براقيتي خيره کننده ، حالتي که به چشم رنگ بدنه را مرطوب نشان مي دهد و ماندگاري طولاني را هديه مي دهد.
اين محصول به تنهايي براي شما کار چند محصول را انجام ميدهد ولي براي گرفتن بهترين نتيجه ممکن از محافظ رنگ رفلکشن مادرز بعد از استفاده از آن استفاده کنيد.

روش استفاده بصورت دستی:

-مایع واکس رفلکشن مادرز را روی دستمال و یا حوله نرم و ضد خط وخش بریزید.

-حوله و یا دستمال آغشته به مایع واکس رفلکشن مادرز را روی سطح بدنه به صورت دایره ای بکشید.

-برای راحتی کار بدنه خودرو خود را به بخش های مختلف تقسیم کنید.

-اجازه دهید محلول کمی بر روی سطح بدنه باقی بماند، ( تا قبل از خشک شدن آن بر روی سطح بدنه) و بعد توسط حوله تمیز رسوبات به جا مانده از مایع واکس رفلکشن مادرز را از روی سطح بدنه پاک کنید.


روش استفاده با دستگاه پولیشر (دستگاه پولیش):

-مقداری از مایع مایع واکس رفلکشن مادرز را روی پد مخصوص پولیش کاری بریزید.

-با فشار و سرعت مناسب شروع به پولیش کاری کنید.

-پیشنهاد می شود برای انجام کار سطح بدنه را به قسمت های مختلف تقسیم کنید، برای مثال از درب موتور شرروع کرده، آن را به دوقسمت تقسیم کنید و هر بار یک قسمت را پولیش کاری کنید. 

-اجازه دهید محلول کمی بر روی سطح بدنه باقی بماند، ( تا قبل از خشک شدن آن بر روی سطح بدنه) و بعد توسط حوله تمیز رسوبات به جا مانده از مایع واکس رفلکشن مادرز را از روی سطح بدنه پاک کنید. 

توجه : استفاده از حوله پولیش مایکروفایبر مادرز جهت تمیز کردن مایع واکس رفلکشن مادرز این اطمینان را به شما می‌دهد که هیچ گونه خط و خش و آسیبی بر روی سطح رنگ بدنه خودرو مورد نظر شما وارد نمی‌کند.

 


محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید