پد گوی پولیش رینگ و کلیه فلزات مادرز

پد گوی پولیش رینگ و کلیه فلزات مادرز

195,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers POWER
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • زمینه کاربرد محصول پد پولیش
  • کد محصول 5140
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پد گوی پولیش رینگ و کلیه فلزات مادرز Mothers يک اسفنج پوليش اصل و ابزاري طراحي شده براي انجام پوليش بدنه خودرو و باز سازي دوباره رنگ بدنه ماشين شماست.قابل استفاده به همراه پولیش رینگ ، پوليش استيل و پوليش آلومينيوم
ايده آل براي استفاده به همراه محصولاتي مانند پوليش کروم ، پوليش آلومينيوم و پولیش رینگ. طراحي منحصر بفرد و بادوام بودن اين محصول که با فشرده بودن آن و نداشتن فضا براي ورود هوا به داخل اسفنج پوليش بوده ، براي شما امکان استفاده از این محصول را برای پوليش سخت را هم به ارمغان مي آورد و دسترسی به جایی که پولیش کردن آن ها سخت است مانند رینگ را برای شما به راحتی فراهم میکند . 
پد گوی پولیش مناسب رنگ مادرز Mothers در يکه چشم بر هم زدن سطح آهني زشت و آسيب داده را به آينه تبديل ميکند سريع و آسان.

 دارای قابلیت اتصال به دستگاه دریل مخصوص می باشد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید