اسپری تمیز کننده و نرم کننده مخصوص چرم خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

اسپری تمیز کننده و نرم کننده مخصوص چرم خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

58,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Turtle Wax
گنجی بن 3
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 473 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول تمیز کننده چرم خودرو
  • کد محصول T363A
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری تمیز کننده و نرم کننده مخصوص چرم خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، مایعی تمیزکننده، مرطوب کننده، ترمیم کننده، تقویت کننده و محافظ سطوح چرمی، ونیلی، لاستیکی، پلاستیکی ترتل واکس با فرمولاسیون غنی شده گیاهی. اسپری تمیزکننده مخصوص چرم ترتل واکس، نرمی و تهویه ای مطبوع را برای سطوح چرمی و لوازم داخلی خودرو شما به ارمغان می آورد.
اسپری تمیز کننده و نرم کننده مخصوص چرم خودرو ترتل واکس فرموله شده برای جلوگیری از اشعه های آسیب رسان و مضر UV و همچنین جلوگیری از رنگ پریدگی، خشک شدن و ترک خوردگی سطوح چرمی و اجزاء داخلی خودرو. دارای ماشه اسپری برای سهولت در استفاده از اسپری تمیز کننده مخصوص ترتل واکس.
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید