چادر سایه بان کاور خودرو

امروزه یکی از معضلاتی که گریبان‌گیر تمامی مالکان خودروها است، محافظت از بدنه‌ی خودرو در برابر عوامل محیطی مانند نور خورشید، باران‌های اسیدی، گرد و خاک و حتی ایجاد خط‌ و خش است. تغییر رنگ خودرو و کثیف شدن آن امری امکان پذیر است که برای جلوگیری از این مساله تلاش‌های زیادی انجام می‌گیرد. اما شرایط محیطی تمام تلاش‌ها را بی‌ثمر می‌کند. می‌توان گفت راحت‌ترین و موثرترین راه برای مقابله با این مشکلات، استفاده از چادر ماشین است. چادرهای موجود در بازار معمولا در کیف‌های قابل حمل ارائه می‌شوند. این روکش های خودرو بسیار بادوام بوده و از دو لایه تشکیل شده است. لایه‌ی بیرونی آن مقاوم و ضد آب بوده و لایه‌ی داخلی آن دارای آستری نرم و ضد خراش است که مانع از آسیب دیدن رنگ و بدنه‌ی خودرو می‌شود.

شبکه:
ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی سون مدل سایه

فروشنده: موسسه سون
(0)
ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی سون مدل سایه، هنگام پاک خودرو از فضای داخلی خودرو و داشبورد شما در مقابل گرما و نور خورشید محافظت می کند.آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی سون مدل سایه، ..

ناموجود

سایبان مدل Aquamar برند Brunner

(2)
ناموجود

سایبان مدل Aquamar برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا با تکنولوژي Crossbeam و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Aquamar منحصر بفرد و ويژه، از جنس پلی استر ..

ناموجود

سایبان مدل Diadem برند Brunner

(2)
ناموجود

سایبان مدل Diadem برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Diadem منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور شديد و حرا..

ناموجود

سایبان مدل Fortune برند Brunner

(2)
ناموجود

سایبان مدل Fortune برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Fortune منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور شديد و ح..

ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 3x3 برند Brunner

(1)
ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 3x3 برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Medusa منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور ش..

ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 4x4 برند Brunner

(1)
ناموجود

سایبان مدل Medusa سایز 4x4 برند Brunner ، محصولي از کشور ايتاليا و سايباني همه کاره و قابل استفاده در هر نوع شرايط آب و هوايي. سايبان مدل Medusa منحصر بفرد و ويژه، از جنس پارچه که شما را از نور ش..

ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی آبی

فروشنده: پخش عرب
(1)
ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی آبی، هنگام پاک خودرو از فضای داخلی خودرو و داشبورد شما در مقابل گرما و نور خورشید محافظت می کند.آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی آبی، دارای قابلیت..

ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی زرشکی

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی زرشکی، هنگام پاک خودرو از فضای داخلی خودرو و داشبورد شما در مقابل گرما و نور خورشید محافظت می کند.آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی زرشکی، دارای قا..

ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی زیتونی

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی زیتونی، هنگام پاک خودرو از فضای داخلی خودرو و داشبورد شما در مقابل گرما و نور خورشید محافظت می کند.آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی زیتونی، دارای قابلیت تا شدن ا..

ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی قرمز

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی قرمز، هنگام پاک خودرو از فضای داخلی خودرو و داشبورد شما در مقابل گرما و نور خورشید محافظت می کند.آفتاب گیر جلو پنجره خودرو مدل عینکی قرمز، دارای قابل..

ناموجود

چادر خودرو سایز LC روکش خودروهای شاسی بلند کار کاور-CAR COVER

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

چادر خودرو سایز LC روکش خودروهای شاسی بلند کار کاور-CAR COVER، که از جنس pvc و کتان است دارای کیفیت بالا و ضد آب است. این محصول دارای لایه خارجی مقاوم و آستر نرم ضد خراش است.&..

ناموجود

چادر خودرو سایز M روکش خودروهای سواری کار کاور-CAR COVER

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

چادر خودرو سایز M روکش خودروهای سواری کار کاور-CAR COVER، که از جنس pvc و کتان است دارای کیفیت بالا و ضد آب است. این محصول دارای لایه خارجی مقاوم و آستر نرم ضد خراش است. ..

ناموجود

چادر خودرو سایز XL روکش مخصوص خودرو کار کاور-CAR COVER

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

چادر خودرو سایز XL روکش مخصوص خودرو کار کاور-CAR COVER، که از جنس pvc و کتان است دارای کیفیت بالا و ضد آب است. این محصول دارای لایه خارجی مقاوم و آستر نرم ضد خراش است. چادر خودرو سایز XL روکش مخص..

ناموجود

سایبان Coleman

(1)
ناموجود

سایبان Coleman سایز سایبان 3x3 متر وایکو-دومتیککمپانی آلمانی وایکو-WAECO به وسیله کمپانی سوئدی دومتیک-DOMETIC خریداری و حق امتیاز به این کمپانی واگذار گردید.  ..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه