سطل و کیسه زباله خودرو

حفظ نظافت خودرو امری واجب برای هر راننده‌ی با سلیقه است. استفاده از کیسه زباله مخصوص ماشین می‌تواند کمک بسیار راحت و کم دردسری باشد. از مزیت‌های سطل زباله خودرو می‌شود به جنس برزنتی آن‌ها اشاره کرد که قابلیت شست‌وشوی آسان را به این محصول می‌دهد و در صورت نیاز می‌توان زباله‌های آن را خالی کنید و کیسه را به‌راحتی بشویید. این کیسه‌ها به کمک بندی که دارند، می‌توانند در قسمت‌های مختلف خودرو آویزان شود و برای تمامی خودرو ها قابل استفاده‌اند. مورد قابل توجه این مدل از کیسه زباله خودرو ضد آب بودن آن‌هاست که از نشت مایعات نیز جلوگیری می‌کند. کیسه زباله خودرو یا ماشین از موادی تشکیل شده است که یکبار مصرف نیست. با موادی تولید می‌شود که ماندگاری آن بسیار بالا باشد تا بتواند مدت طولانی بدون فرسودگی  کار کند.

شبکه:
ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو سرمه ای رنگ

(1)
ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو سرمه ای رنگ ، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد.طراحی سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو بصورتی است ک..

ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو طوسی رنگ

(1)
ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو طوسی رنگ ، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد.طراحی سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو بصورتی است که زباله ..

ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو مشکی رنگ

(1)
ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو مشکی رنگ ، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد.طراحی سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو بصورتی است که ز..

ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو کرم رنگ

(1)
ناموجود

سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو کرم رنگ ، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد.طراحی سطل آشغال و کیسه زباله مخصوص خودرو بصورتی است که زباله ر..

ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ آبی طرح پارس

فروشنده: موسسه سون
(0)
ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ آبی طرح پارس، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد و مناسب برای انواع خودرو می باشد.طراحی کیسه زباله خودرو سون رنگ..

ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ طوسی طرح پارس

فروشنده: موسسه سون
(0)
ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ طوسی طرح پارس، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد و مناسب برای انواع خودرو می باشد.طراحی کیسه زباله خودرو سون رنگ طوس..

ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ قرمز طرح پارس

فروشنده: موسسه سون
(0)
ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ قرمز طرح پارس، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد و مناسب برای انواع خودرو می باشد.طراحی کیسه زباله خودرو س..

ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ مشکی طرح پارس

فروشنده: موسسه سون
(0)
ناموجود

کیسه زباله خودرو سون رنگ مشکی طرح پارس، با طراحی اختصاصی برای استفاده درون ماشین بهترین گزینه برای استفاده در مواقع سفر می باشد و مناسب برای انواع خودرو می باشد.طراحی کیسه زباله خودرو س..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه