فیلتر هوای خودرو

یکی از تجهیزات لازم و ضروری در هر خودرو، فیلتر هوا است چرا که موتور خودرو نیز همانند انسان برای نفس کشیدن نیاز به هوا دارد. یک فیلتر هوای مناسب با عملکرد خوب و فیلتراسیون بالا کمک می‌کند که ماشین شما بهترین عملکرد را داشته باشد و در راندمان کارکرد موتور نقش به‌سزایی را ایفا می‌کند. مشخص است که فیلتر هوا خودرو را باید هر چند وقت یک بار عوض کرد چون تاثیر موثر و قابل توجهی در سوخت صحیح بنزین در خودرو را دارا می‌باشد و در صورت بروز انسداد در آن، هوا به درستی به سوخت نمی‌رسد. از این رو سوخت بنزین کامل نخواهد بود و باعث بالا رفتن مصرف سوخت به مقدار قابل توجهی می شود.

شبکه:
ناموجود

فیلتر هوای موتور مخصوص خودرو رنو ال90 و مگان و ساندرو سرکان-Serkan

(0)
ناموجود

فیلتر هوای موتور مخصوص خودرو رنو ال90 و مگان و ساندرو سرکان-Serkan، از محصولاتی تولیدی سرکان می باشد که دارای کیفیت ساخت بالایی می باشد و مناسب برای خودروهای رنو ال90 و مگان و ساندرو است.فیل..

ناموجود

فیلتر هوای موتور مخصوص خودرو سایپا پراید انژکتوری سرکان-Serkan

(0)
ناموجود

فیلتر هوای موتور مخصوص خودرو سایپا پراید انژکتوری سرکان-Serkan، که ساخت شرکت سرکان است با کیفیت ساخت بالا دارای آرم استاندارد ایران است. این فیلتر هوا مناسب تمامی مدل های خودرو پراید انژکتوری می ..

ناموجود

فیلتر هوای موتور مخصوص خودرو سمند و پژو پارس سرکان-Serkan

(0)
ناموجود

فیلتر هوای موتور مخصوص خودرو سمند و پژو پارس سرکان-Serkan، که ساخت شرکت سرکان است دارای کیفیت ساخت بالاییست. این محصول دارای آرم استاندارد ایران بوده و این فیلتر هوا برای سمند مناسب است.فیلتر هوا..

ناموجود

فیلتر هوای موتور مدل اسپرت مخصوص خودرو ماهان تولید-MAHAN TOLID

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

فیلتر هوای موتور مدل اسپرت مخصوص خودرو ماهان تولید-MAHAN TOLID، یک سیستم تمیز کننده هوا با عملکرد بالاست که مصرف سوخت را کاهش می دهد و موجب بهبود کیفیت کارکردن موتور خودرو می شود. این محصول مناسب..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه