اسپری لاستیک کف کارپکس

اسپری لاستیک کف کارپکس

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: CARPEX
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 500 میلی لیتر
  • کشور سازنده ترکیه

معرفی اجمالی محصول

اسپری لاستیک کف کارپکس، محصول ترکیه این محصول براقیت و تمیزی را به تایر های خودرو شما باز میگرداند. اسپری لاستیک کف کارپکس پس از انجام اسپری بروي تاير خودرو شما با ايجاد کف فراوان (فوم) و قدرت نفوذپذيري بالا کليه آلودگي و اثرات آن را کاملا پاک کرده و پس از محو شدن کف ، لاستيک را کاملا براق مي نمايد. با استفاده از اسپری لاستیک کف کارپکس ديگر لاستيک هاي خودرو شما ترک هاي ريز برنداشته و مقاومت و طول عمر آنها افزايش مي يابد. اين محصول مي بايست حتما قبل از مصرف بخوبي تکان داده شود. با پرداخت هزینه ای کم از بهترین نتیجه برخوردار شوید؛ اسپری لاستیک کف کارپکس ، تمیز‌کننده و براق‌کننده‌ی لاستیک که بعد از اسپری کردن آن بر روی لاستیک بصورت کف خارج میشود سطح لاستیک خودروی شما را تمیز کرده و براقیت قابل توجه ای به تایر لاستیک ماشین شما می دهد.


  محصولات کارپکس تولید شده در استانبول ترکیه میباشد.
 محصولات تولید شده توسط شرکت ترکیه ای کارپکس برای تمامی مصرف کننده های ایرانی هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی بسیار عالی و مقرون به صرفه می باشد.
به دلیل توانایی  منحصر به فرد و کیفیت ساخت CARPEX در تولید انواع خوشبو کننده های خانگی و اتومبیل ،  انواع تمیز کننده و محافظ برای تمامی سطوح داخلی و خارجی خودرو توانسته سهم قابل توجهی از بازار اروپا را هم تصاحب نماید و به رقابت با برند های بزرگ و صاحب نام در این عرصه پا بگذارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید