اسپری پنچری کارپکس

اسپری پنچری کارپکس

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: CARPEX
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 300 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول اسپری پنچری لاستیک
  • کشور سازنده ترکیه

معرفی اجمالی محصول

اسپری پنچری کارپکس، بدون نیاز به جک زدن پنچری را گرفته و لاستیک را باد میکند. این محصول بسیار کارآمد بوده مخصوصا برای بانوان محترم این محصول پر فروش ترین محصول کمپانی کارپکس در سال های 2011 تا 2014 بوده و می توان از این موضوع دریافت که بدون شک بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. بعد از پنچری بدون نیاز به جک زدن زیر خودرو لاستیک را باد کرده و با موادی که داخل آن موجود است پنچری را میگیرد و پس از این لاستیک فقط یکبار تنظیم باد نیاز دارد. بعد از پنچری لاستیک به لاستیک پنچر شده شما تا حدود 200 کیلومتر اجازه حرکت میدهد این میزان از مسافت قطعا مناسب برای رسیدن به یک آپاراتی و کمک گرفت از وی میباشد. این محصول در بین رقبای خود فوق العاده بوده و باتوجه به نیازی به جک نداشتن یک محصول منحصر به فرد به حساب می آید.


  محصولات کارپکس تولید شده در استانبول ترکیه میباشد.
 محصولات تولید شده توسط شرکت ترکیه ای کارپکس برای تمامی مصرف کننده های ایرانی هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی بسیار عالی و مقرون به صرفه می باشد.
به دلیل توانایی  منحصر به فرد و کیفیت ساخت CARPEX در تولید انواع خوشبو کننده های خانگی و اتومبیل ،  انواع تمیز کننده و محافظ برای تمامی سطوح داخلی و خارجی خودرو توانسته سهم قابل توجهی از بازار اروپا را هم تصاحب نماید و به رقابت با برند های بزرگ و صاحب نام در این عرصه پا بگذارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید