مایع شیشه شوی یک لیتری کارپکس

مایع شیشه شوی یک لیتری کارپکس

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: CARPEX
موجودی: ناموجود

مایع شیشه شوی یک لیتری کارپکس، محصولی بی نظیر حاوی کامل ترین محلول در بین تمامی مایع و محلول های ش...

مشخصات فنی

  • حجم 1 لیتر
  • کشور سازنده ترکیه

معرفی اجمالی محصول

مایع شیشه شوی یک لیتری کارپکس، محصولی بی نظیر حاوی کامل ترین محلول در بین تمامی مایع و محلول های شیشه شوی دیگر. با استفاده از این شیشه شوی، شیشه جلوی خودرو خود را بهتر ببنید تا از هر گونه حادثه رانندگی دور بمانید. مایع شیشه شوی یک لیتری کارپکس با فرمولاسيون ويژه باعث پاک کردن اثرات ناشي از برخورد حشرات با شيشه اتومبيل، آلودگي هاي ناشي از چربي و دوده خروجي اگزوز و گرد غبار هوا شده و با ايجاد سطح سيقلی بر روي شيشه مانع از بروز صدای برف پاک کن گرديده وديدي واضح و روشن در حين رانندگي به شما مي بخشد. دارای محلول ضد اثر حشرات تمیز کننده و براق کننده شیشه با رایحه خوش لیمو می باشد.

  محصولات کارپکس تولید شده در استانبول ترکیه میباشد.
 محصولات تولید شده توسط شرکت ترکیه ای کارپکس برای تمامی مصرف کننده های ایرانی هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی بسیار عالی و مقرون به صرفه می باشد.
به دلیل توانایی  منحصر به فرد و کیفیت ساخت CARPEX در تولید انواع خوشبو کننده های خانگی و اتومبیل ،  انواع تمیز کننده و محافظ برای تمامی سطوح داخلی و خارجی خودرو توانسته سهم قابل توجهی از بازار اروپا را هم تصاحب نماید و به رقابت با برند های بزرگ و صاحب نام در این عرصه پا بگذارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید