​اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز

​اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
گنجی بن 2
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • حجم 710 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول کارواش بدون آب بدنه خودرو
  • کد محصول 5644
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز Mothers این محصول کارواش بدون آب و واکس زدن رنگ بدنه خودرو را سریع و بسیار آسان انجام میدهد. این اسپری خودرو شما را بدون نیاز به آب تمیز میکند و بدنه آنرا می شوید.
دقیقا مثل شوینده های قوی که با آن ها خودرو خودرا می شویید اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز هم خاک و کثیفی را براحتی از سطح بدنه ماشین می شوید. فرمول اکستریم و خاص استفاده شده در ساخت اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز بصورتی است که بدون چرب کردن سطح بدنه (چرب بودن سطح بدنه خودرو باعث جذب خاک و کثیفی می شود) برای خودرو شما درخشندگی و زیبایی فوق العاده ای را برای پایان کار شستوشو به خودرو شما میدهد.
اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز بهترین گزینه برای استفاده به جای کارواش می باشد سریع و بی دردسر می باشد و نتیجه آن فوق العاده است لازم به ذکر است که این محصول قابل استفاده بر روی هر سطحی با هر نوع پوششی پلاستیک، فلز یا رنگ می باشد.
فقط کافیست روی سطح مورد نظر اسپری کنید و براحتی به درخشندگی و زیبایی درخور ماشین خود دست یابید.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید