تمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM از روی تمامی سطوح خودرو

تمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM از روی تمامی سطوح خودرو

170,000تومان
برند:
مدل کالا: PSA KI-GUM
بارکد: 400
گنجی بن: 3
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 350 میلی لیتر
  • وزن 400 گرم
  • زمینه کاربرد محصول تمیز کننده چند منظوره خودرو
  • کد محصول 400
  • کشور سازنده فرانسه

معرفی اجمالی محصول

تمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM از روی تمامی سطوح خودرو ، محصولی فوق العاده قوی مخصوص از بین بردن اثر آدامس ، شکر ، کارامل و ... از سطح مورد نظر بدون برجای گذاشتن لکه و یا هیچ اثری و بدون آسیب رساندن به بافت سطح می باشد.

تمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM مواد شیرین خشک شده ماننده آدامس را نرم کرده و استفاده از جارو و یا برس اثر آن را بدون بجای گذاشتن لکه براحتی برای همیشه بردارید.

فرمولاسیون تمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM تا هیچ آسیبی به تخلیه فاقد کلروفلوئوروکربن بوده ، همچنین غیر قابل اشتعال و غیر انفجاری می باشد.

تمتمیزکننده و از بین برنده اثر آدامس و مواد شیرین دیگر KI-GUM از روی تمامی سطوح خودرو این محصول قابلیت استفاده برای هر سطحی از خودرو با هر جنس و ساختاری می باشد.

نکته:از اسپری کردن به مدت طولانی به یک نقطه خودداری کنید.

روش استفاده:

-لوله (نی) را به سر محصول موتصل کنید.

-بصورت مستقیم به آدامس و یا کثیفی مورد نظر اسپری کنید توجه داشته باشید از اسپری کردن به مدت طولانی به یک نقطه خودداری کنید.

 -فرمولاسیون سطح را خنک کرده و جسبندگی آدامس را کم میکند.

-سپس آدامس را با استفاده از یک برس از روی سطح بردارید.

-سطح را با جاروبرقی تمیز کنید.

-در صورت نیاز دوباره مراحل را انجام دهید.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

روش های تحویل کالای خریداری شده

سفارشات در شهر تهران توسط پیک ویژه گنجی (تحویل سریع) و پست (تحویل عادی) ارسال می گردد و این امکان را به مشتری میدهد تا سفارشات خود را درب منزل و کمتر از 24 ساعت دریافت کنند.

 در سایر استان ها به غیر از استان تهران، سفارش ها از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام می گردد.
سفارشات شهرستان ها نسبت به دوری مقصد از 1 تا 3 روز کاری به طول می انجامد.
-لازم به ذکر است که ارسال سفارش های تهران ثبت شده بعد از ساعت 16، به روز کاری آینده موکول می شود.

-لازم به ذکر است که ارسال سفارش های دیگر شهرستان های ثبت شده بعد از ساعت 11 ظهر ، به روز کاری آینده موکول می شود.
-ارسال سفارش های ثبت شده در ایام تعطیل در اولین روز کاری بعدی انجام می شود.


توجه : انعقاد قرارداد گنجی پخش با پست جمهوری اسلامی ایران سبب شد تا هزینه ارسال سفارشات برای شهرستان ها در سال 97 کاهش پیدا کند.

 

هزینه ارسال

تهران:
پیک ویژه گنجی تحویل سریع 4 ساعتههزینه ارسال برای شهر تهران در خرید بالای 150 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تعیین شده باشد 18 هزار تومان هزینه پیک ویژه گنجی تحویل 4 ساعت به عهده مشتری می باشد. (سفارشات ثبت شده قبل از ساعت 16)

پست جمهوری اسلامی ایران؛ ویژه استان تهران : هزینه ارسال برای شهر تهران در خرید بالای 150 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تعیین شده باشد 7/500 هزار تومان هزینه پیک عادی گنجی به عهده مشتری می باشد.


توجه: هزینه ارسال برای شهرهای حومه تهران در خرید بالای 150 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تعیین شده باشد 10 هزار تومان هزینه پست جمهوری اسلامی ایران به عهده مشتری می باشد.

دیگر شهرستان ها:
هزینه ارسال برای شهرستان ها در خرید بالای 150 هزار تومان به صورت رایگان می باشد و در صورتی که مبلغ سفارش پایین تر از حد تعیین شده باشد 10 هزار تومان هزینه  پست جمهوری اسلامی ایران به عهده مشتری می باشد.


توجه : شماره مرسوله پست جمهوری اسلامی ایران برای خرید های شهرستان در بخش توضیحات وضعیت سفارش موجود در تاریخچه سفارشات در حساب کاربری برای شما ثبت می شود.


توجه : کلیه مرسولات ثبت شده در روزهای پنجشنبه بعد از ساعت 13، جمعه ها و کلیه تعطیلات رسمی کشور؛ اول روز کاری بعد از تعطیلات می باشد.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه