قرص شیشه شوی داینوتب-Dyno Tab

قرص شیشه شوی داینوتب-Dyno Tab

11,000تومان
تولید کننده: داینوتب
مدل کالا: Dyno Tab
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • تعداد 2 عدد
  • نسبت ترکیب (لیتر) هر قرص تا 3.79 لیتر
  • زمینه کاربرد محصول مایع شیشه شوی خودرو
  • کد محصول 82641
  • کشور سازنده آمریكا

معرفی اجمالی محصول

قرص شیشه شوی داینوتب-Dyno Tab ، اضافه کردن 2 قرص به 8 لیتر آب بهترین راه حل برای تمیز کردن شیشه جلو اتومبیل.
( Dyno-tab® Windscreen Green )  فوق العاده برای از بین بردن گرد و خاک، اثر پوست میوه، اثر حشرات و فضولات پرندگان. یکی از قرص ها را مستقیم به مخزن شیشه شوی جلوی اتومبیل اضافه کرده یا در یک ظرف از قبل مخلوط کرده و در صورت نیاز استفاده کنید. سطوح پلاستیکی، لاستیکی، فلزی و یا رنگی هیچ آسیبی نخواهند دید. سازگار با پلاستیک بوده و از بوجود آمدن هر گونه خراش/ سوراخ های کوچک بر روی روکش های پلاستیکی پیشگیری میکند.
با استفاده از ( Dyno-tab® Windscreen Green ) از انعکاس نوری که از روبه‌رو می تابد به چشم خود جلوگیری کنید، این محصول برای کسانی که نور چراغ های زنون و یا نور خورشید در هنگاه رانندگی چشمشان را آزار میدهد ایده آل می باشد.

حاوی 2 عدد قرص 
هر قرص برای 3.75 لیتر آب
 
محصولات داینوتب-Dyno Tab در سال 1992 در ایالت کالیفرنیای آمریکا به تولید رسید است.محصولات داینوتب-Dyno Tab در ابتدا به فرم معمول مکمل های مایع تولید می گردد تا در سال 1998 قرص های مکمل سوخت جامد خود را با برند جهانی داینوتب ارائه نمود.ماده شیمیایی منحصر به فرد موجود در داینوتب سبب افزایش و بهبود خواص سوختهای هیدروکربنی می گردد.
محصولات داینوتب-Dyno Tab سبب احتراقی کامل و کنترل شده در محفظه احتراق می شود که در نتیجه آن توان تولیدی و شتاب موتور افزایش یافته مصرف سوخت و میزان آلودگی و دود ناشی از احتراق کاهش می یابد. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید