پولیش مایع بسیار نرم یک لیتری Rupes مدل 9-BFDIAMOND

پولیش مایع بسیار نرم یک لیتری Rupes مدل 9-BFDIAMOND

250,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Big Foot Rupes
گنجی بن: 5
موجودی: در انبار

پولیش مایع بسیار نرم یک لیتری Rupes مدل 9-BFDIAMOND ، يکي ديگر از محصولات پر طرفدار کمپانی...

مشخصات فنی

  • حجم 1000 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول 9.BFDIAMOND
  • کشور سازنده ایتالیا

معرفی اجمالی محصول

پولیش مایع بسیار نرم یک لیتری Rupes مدل 9-BFDIAMOND ، يکي ديگر از محصولات پر طرفدار کمپانی Rupes براي مصارف حرفه ای ميباشد که موجب بازتاب های بسیار درخشان بر روی سطوح بدنه خودرو شما می شود. پولیش مایع بسیار نرم روپس دارای کیفیتی بسیار بالا بوده و مناسب مصرف کسانی است که فقط قصد پوليش نمودن خودرو را دارند. این محصول فوق العاده کاربردی، دارای درجه بندی پایین در مرحله لایه برداری بوده که حتی نمی توان مقدار رنگ بر داشته شده از سطوح را اندازه گیری نمود و در اغلب موارد در مرحله نهایی جهت براق نمودن رنگ بدنه و نیز پولیش سطوح پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد. پولیش مایع بسیار نرم مدل 9-BFDIAMOND با بکارگیری کاربردی از میکروساینده ها، مرحله پرداخت و لایه برداری را به سرعت انجام داده و علائم و اثار چرخش نور و هولوگرام ها را از بین می برد. با استفاده از پولیش روپس تمامی رنگ ها، بازتاب هایی روشن و واضح را به خودرو شما هدیه می دهند. پولیش مایع بسیار نرم یک لیتری Rupes مدل 9-BFDIAMOND به صورتی طراحی شده است که با پد فوم سفید رنگ روپس و بر روی یک دستگاه پولیش اوربیتال روپس مورد استفاده قرار گیرد. راز درخشش و پایانی بی همتا در استفاده از پولیش های روپس، نهفته در تکنولوژی پیشرفته میکروساینده های موجود در این محصولات می باشد که این میکروساینده ها کمی از رنگ را برداشته و سطح هر ناحیه را که منجر به نور در بیش تر از یک جهت می شود را تنظیم میکند. بازتاب هایی فوق العاده و عمیق همانند انعکاس یک آینه در استفاده از پولیش مایع بسیار نرم مدل  9-BFDIAMOND که با استفاده از واکس کارناوبا با کیفیت بالا تقویت خواهند شد. این پولیش مخصوص علاقه مندانی می باشد که می خواهند هرچند ماه یکبار قبل از استفاده از واکس از پولیش استفاده کنند. لازم به ذکر است که برای محافظت از بدنه خودرو هایی که رنگ بدنه آنها خط و خش زيادي ندارند از این پولیش مایع بسیار نرم روپس استفاده شود. آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید