مایع کنسانتره شیشه شوی kiehl

مایع کنسانتره شیشه شوی kiehl

9,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: kiehl
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 30 میلی لیتر
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

مایع کنسانتره شیشه شوی kiehl، تمیزی و شفاف بودن شیشه اتومبیل به ظاهر آن جلوه ای خاص می بخشد. گاهی ممکن است هنگامی که خودرو در حال حرکت است، آلودگی های محیط و گرد و غبار موجود در هوا، روی شیشه ماشین بنشیند و آن را کثیف کند. بهترین راه حل ممکن در این زمان استفاده مخزن آب شیشه شوی ماشین می باشد. مخزن شیشه شوی دارای قابلیت اضافه کردن مواد شوینده است؛ اما موضوعی که اهمیت پیدا می کند نوع شوینده افزوده شده است، برای آن که به شیشه و دیگر اجزا آسیب نرسد. مایع کنسانتره شیشه شوی kiehl محصولی منحصربفرد و فوق العاده پاک کننده جهت از بین بردن آلاینده ها و لکه های سخت آب از روی شیشه خودرو. 
مایع کنسانتره شیشه شوی kiehl:
  • پاک کننده و جلا دهنده شیشه
  • مناسب برای انواع شیشه ها
  • قابلیت خشک شدن سریع

کپسول شوینده Screen wash محصول کمپانی kiehl، یک شوینده مناسب برای این منظور می باشد.  این کپسول به مخزن آب شیشه شوی خودرو افزوده می شود و دارای قدرت پاک کنندگی و جلادهندگی به شیشه اتومبیل است و برای تمیز کردن انواع شیشه کاربرد دارد. کپسول مایع کنستانتره فاقد آمونیاک و ترکیبات هیدرو کربنی است و بنابراین هیچ اثری از چربی بر روی شیشه و بدنه اتومبیل به جا نمی ماند. این مایع پس از تماس با شیشه قابلیت خشک شدن سریع را بدون گذاشتن لکه دارد.
روش استفاده:
 داخل مخزن شیشهشوی ماشین به همراه 3 لیتر آب ریخته میشود. 
کمپانی Kiehl در سال 1904 توسط جانس کیل به منظور تولید انواع واکس برای خودرو تاسیس گردید. پس از گذشت چند سال و با گسترش بازار کاری کمپانی کیل شروع به تولید انواع مواد شوینده کردند و در سال 1978 به دلیل نیاز به توانایی پاسخگویی به حجم بالای درخواست ها، آنها کارخانه جدید خود را در اتوبان مونیخ-آگسبورگ ساختند.
امروز کمپانی Kiehl با تولید حدود 300 محصول مختلف، دستیابی به کیفیتی جهانی و بهره گیری از نمایندگی های متعدد در کشورهای مختلف توانسته به عنوان یکی از رهبران بازار مواد شوینده تجاری و صنعتی، سهم مهمی از بازار را در اختیار بگیرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید