پوليش لک بر شيشه مادرز

پوليش لک بر شيشه مادرز

60,500تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 355 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش شیشه
  • کد محصول 6712
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پوليش لک بر شيشه مادرز Mothers طراحي شده براي پاک کردن و از بين بردن اثر لکه هاي خشک شده آب بر روي شيشه و هرگونه لکه ديگري که امکان دارد بر روي سطوح شيشه اي بوجود بيايد.
از کارايي هاي پوليش لک بر شيشه مادرز شستن املاح مدني که بر روي سطح نقش مي بند ، و رسوباتي که بر روي شيشه نقش بسته و بر اثر تابش خورشيد پخته و سخت شده اند ، نمک ، شيره درختان ، دوده و آلودگي ،اثر حشرات و ... مي توان اشاره کرد.
از پوليش لک بر شيشه مادرز بر روي شيشه هاي جلو خودرو نيز ميتوان استفاده کرد. قابل استفاده بر روي انواع شيشه (فقط از سمت بیرون) و آينه.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید