اسپری تمیز کننده چرم خودرو مادرز

اسپری تمیز کننده چرم خودرو مادرز

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
گنجی بن 3
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • حجم 710 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول تمیز کننده چرم خودرو
  • کد محصول 6524
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری تمیز کننده چرم خودرو مادرز Mothers تميز کننده همه نوع کثيفي از انواع چرم. محافظ و لطيف کننده چرم هاي داخلي خودرو که از آن ها بسيار زياد استفاده مي شود ماننده چرم صندلي ها . چرم طبيعي ساخته شده از پوست حيوانات بوده و نياز به محافظت و نگهداري دارد اسپری تمیز کننده چرم خودرو مادرز داراي PH مناسب بوده که هيچ صدمه اي به چرم هاي طبيعي نمي زند نمي زده و در عين حال از آن محافظت مي کند.
فرمولاسون استفاده شده در ساخت اين محصول انحصاري بوده و در ساخت آن از روغن پاچهي گاو و لوسيون پشم گوسفند استفاده شده و اين موضوع باعث بوجود آمدن لايه اي محافظ در برابر خاک، دوده و لکه براي چرم خودرو شما مي شود.

اسپری تمیز کننده چرم خودرو مادرز با تميزي و ماندگاري بالا و محافظت از سطح چرم طول عمر چرم هاي طبيعي را بالا برده و بهترين انتخاب براي کساني که به ماشين خود اهميت ميدهند است.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید