ثبت نام در دوره های آموزشی دیتیلینگ حرفه ای خودرو گنجی پخش

تیم گنجی پخش نزدیک به یک دهه است که در زمینه‌ی انجام خدمات دیتیلینگ حرفه‌ای، فعال بوده و به بهترین نحو آن‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اکنون تصمیم گرفته‌ایم آموخته‌ها و تجربیاتمان را با دوستداران این صنعت، به اشتراک بگذاریم. به همین دلیل کلاس‌های آموزشی در چهار زمینه‌ی جذاب، از جمله اجرای نانو سرامیک، صفرشویی و موتورشویی، پولیش و احیای رنگ بدنه خودرو برگذار کرده‌ایم. اگر شما هم علاقه‌مند به فراگیری این حرفه هستید، درنگ نکنید و فرم زیر را پر کنید.

آموزش حرفه ای و تخصصی دیتیلینگ خودرو

بروزترین روش های دیتیلینگ

آموزش بصورت خصوصی

آموزش بصورت کاملا عملی

آموزش از مبتدی تا حرفه ای

اجرا پوشش نانوسرامیک

در این بخش قصد داریم توضیحات مختصری راجع به آموزش دیتیلینگ خودرو بدهیم. مدت زمان کلاس‌های ما سه روز بصورت خصوصی می باشد. در این مدت شما در ابتدا با بحث رنگ شناسی آشنا می‌شوید که میزان مقاومت رنگ‌های مختلف را در برابر پولیش شامل می شود و به خصوص مدت زمانیکه منجر به سوختن رنگ می‌شود را برای شما روشن خواهیم کرد.
آموزش اجرای پوشش نانوسرامیک نیز یکی از دیگر مباحث جذاب آموزشی ما است. به علت آنکه نوع سرامیک‌ها با یکدیگر متفاوت است، درباره‌ی نوع اجرا هر پوشش سرامیک خودرو با جزئیات کامل و به طور مفصل صحبت خواهیم کرد.

ثبت نام آموزش دیتلینگ در کمتر از ۱۰ ثانیه

سوالی دارید با ما در تماس باشید
تلفن : ۴۴۸۱۸۸۹۱ – ۴۴۸۱۸۴۱۷ – ۴۴۸۵۶۸۵۲

  سوالات متداول در مورد آموزش دیتیلینگ خودرو

  مدت زمان دوره آموزش چقدر است؟

  کلاس‌های آموزش دیتیلینگ خودرو ما با توجه به آموزش موردنظر شما حداقل سه روز و بصورت کاملا خصوصی هست و کلیه مباحث تئوری و عملی دیتیلینگ با جدیدترین نکات روز دنیا به شما آموزش داده می شود.

  آیا لازم است با خودمان وسیه برای آموزش بیاوریم؟

  خیر، تمامی مواد و تجهیزات مورد نیاز برای آموزش در کارگاه NanoTiss Car Care موجود می باشد.

  آموزش شامل چه دوره‌هایی می باشد؟

  موضوعاتی که در در آموزش دیتیلینگ حرفه ای خودرو کارگاه ما پوشش داده می‌شود با توجه به درخواست شما، شامل اجرای نانو سرامیک، پولیش و احیای رنگ بدنه خودرو و صفرشویی و موتورشویی می‌باشند.

  موارد آموزشی در جهت پولیش کردن چه موضوعاتی هستند؟

  در ابتدا با بحث رنگ شناسی آشنا می‌شوید که میزان مقاومت رنگ‌های مختلف را در برابر پولیش نشان می‌دهد و به خصوص مدت زمانیکه منجر به سوختن رنگ می‌شود را برای شما روشن خواهیم کرد.

  آموزش نانو سرامیک شامل چه نکاتی است؟

  به علت آنکه نوع سرامیک‌ها با یکدیگر متفاوت است، درباره‌ی نوع اجرا و مدت زمانی که نیاز به خشک شدن نیز دارد، به طور مفصل صحبت خواهیم کرد.

  آیا در پایان دوره مدرک دریافت میکنید؟

  بله، بعد از پایان دوره مدرک رسمی از مجموعه NanoTiss Car Care که زیر نظر مجموعه گنجی پخش فعالیت می کنید دریافت خواهید کرد.

  استفاده از مطالب فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
  کلیه حقوق این سایت محفوظ می‌باشد.