اسپری براق کننده لاستیک ماشین مادرز

اسپری براق کننده لاستیک ماشین مادرز

45,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers Speed
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 236 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول محافظ و تمیز کننده لاستیک خودرو
  • کد محصول 16915
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری براق کننده لاستیک ماشین مادرز Mothers ، براق کننده لاستیک خودرو بوده و در عین حال از لاستیک تایر خودرو شما محافظت خواهد کرد.
اسپری براق کننده لاستیک ماشین مادرز با دارا بودن فرمولاسیونی تمام نانو ساخته شده از سیلیکون به لاستیک خودرو شما درخشندگی و لایه محافظ با ماندگاری بالا و با خاصیت حفظ رنگ (بعد از گذشت مدتی رنگ لاستیک قهوه ای نمی شود) و از سطح لاستیک نمی ریزد.
وقتی برای رسیدن به بهترین نتیجه و شکل لاستیک زمان زیادی ندارید
اسپری براق کننده لاستیک ماشین مادرز بهترین گزینه می باشد.
 
 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید