اسپری ترميم و نو کننده و بازساز پلاستيک مشکی مادرز

برند:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
بارکد: 46110
گنجی بن: 2
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • وزن 283 گرم
  • زمینه کاربرد محصول محافظ و بازساز لاستیک
  • کد محصول 46110
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری ترميم و نو کننده و بازساز پلاستيک مشکی مادرز  Mothers بوسيله اين محصول، شما توانايي تميز کردن سطوح پلاستيکي ماشين خود را در کنار باز سازي آسيب ديدگي هاي آن خواهيد داشت.
اسپری ترميم و نو کننده و بازساز پلاستيک مشکی مادرز  جاني دوباره به تمامي بخش هاي پلاستيک مشکي خودرو شما داده و دوباره آن را ماننده روز اول زيبا مي کند از خاصيت هاي اين محصول که آن را در برابر رقبا برتر مي کند مي توان به جلوگيري از اکسيداسيون در برابر نور خورشيد،  تميز کننده خاک، باقي مانده موم از سطوح پلاستيک مشکي اشاره کرد.
اگر بخواهيم در مورد محافظتي که
اسپری ترميم و نو کننده و بازساز پلاستيک مشکی مادرز  براي سطوح پلاستيکي بوجود مي آورد اشاره کنيم بايد به محافظت در برابر آسيب‌هاي ناشي از آفتاب، دود، ازن، آب، مواد شيميايي و آلاينده هاي موجود در هوا اشاره کنيم و بايد اشاره کرد همه اين موارد را در کنار هم در با خريد اين کيت خواهيد داشت تميزي ، محافظت و بازسازي بخش هاي آسيب ديده.
 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه