اسپری واکس بدنه خودرو M-Tech مادرز

اسپری واکس بدنه خودرو M-Tech مادرز

44,000تومان
تولید کننده: مادرز
مدل کالا: MOTHERS M-Tech
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 710 ميلی ليتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 22224
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری واکس بدنه خودرو M-Tech مادرز Mothers رنگ بدنه خودرو شما را دوباره زنده میکند و آن را مثل روز اول نو و براق می سازد.
قابل استفاده بر روی سطوح واکس خورده می باشد و ماندگاری درخشندگی این محصول در حدی است که شما را از استفاده واکس بر روی بدنه ماشین تا مدت طولانی بی نیاز می سازد.
فرمولاسیون
اسپری واکس بدنه خودرو M-Tech مادرز کاملا بروز شده این موضوع درخشندگی و زیبایی رنگ بدنه خودرو شما را بسیار آسان ساخته است درخشندگی و محافظت رنگ بدنه خودرو شما در یک محصول خلاصه می شود.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید