اسپری واکس سریع بدنه خودرو دیتیلینگ فوری M-Tech مادرز

اسپری واکس سریع بدنه خودرو دیتیلینگ فوری M-Tech مادرز

40,000تومان
تولید کننده: مادرز
مدل کالا: MOTHERS M-Tech
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 710 ميلی ليتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 28224
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری واکس سریع بدنه خودرو دیتیلینگ فوری M-Tech مادرز Mothers سریع ترین راه برای براق و چشم گیر کردن بدنه خودرو می باشد.
بعد از شستن سطح بدنه خودرو برای از بین بردن اثرانگشت ، دوده ، خاک و ... استفاده می شود.

اسپری واکس سریع بدنه خودرو دیتیلینگ فوری M-Tech مادرز قابل استفاده بر روی انواع رنگ بدنه خودرو می باشد و براقیت بالایی به هر نوع رنگ بدنه خودرو می دهد.
فرمولاسیون استفاده شده در ساخت
اسپری واکس سریع بدنه خودرو دیتیلینگ فوری M-Tech مادرز بصورتی ست که لایه ای محافظ و براق بصورت تار عنکبوتی بر روی سطح رنگ بدنه خودرو ایجاد می کند.
فقط کافیست
اسپری واکس سریع بدنه خودرو دیتیلینگ فوری M-Tech مادرز را بر روی بدنه خودرو اسپری کنید و اثر آن را از سطح بدنه خودرو بردارید تا خودرو شما ظاهری بسیار زیبا ، درخشان و چشم گیر را به دست آورد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید