واکس مایع سینتتیک مادرز

واکس مایع سینتتیک مادرز

40,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • حجم 473 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 5716
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

واکس مایع سینتتیک مادرز Mothers با فرمول ترکیبی خود و با داشتن واکس کارناوبا سطح بدنه خودرو را کاملا یک دست کرده و بر روی سطح رنگ بدنه ماشین عمقی بی نظیر ایجاد می کند و از بروی سطح رنگ درخشندگی ای بینظیر ایجاد و از آن محافظت میکند.
فرمول این محصول بطوری طراحی شده که با سرعتی بی نظیر و براحتی عمل واکس بر روی سطح انجام شود. فرمول خاص و مخصوصی که در ساخت این محصول بصورتی می باشد که بعد از اجرا روی سطح بدنه خودرو یک سطح محافظ می کشد و از رنگ بدنه خودرو محافظت می کند.
نتیجه ای که بعد از استفاده از 
واکس مایع سینتتیک مادرز میگیرید نتیجه ای باور نکردنی و فوق العاده ای که همیشه می خواستید خواهد بود.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید