پد گوی پولیش مناسب رنگ مادرز

پد گوی پولیش مناسب رنگ مادرز

186,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers POWER
گنجی بن 5
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • زمینه کاربرد محصول پد پولیش
  • کد محصول 5147
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پد گوی پولیش مناسب رنگ مادرز Mothers انجام کار پوليش و واکس را بر روي سطوح بزرگ آسان و زمان انجام آن را کوتاه ميکند.
با گوشه هاي گرد و منحني شکل سخت خود مناسب براي تمامي سطوح 
بدنه خودرو حتي فضا هايي که دسترسي به آن ها سخت مي باشد.
فقط کافيست اين اسفنج پوليش را به سر درل وصل کنيد و از هرنوع پوليش که ميخواهيد به سطح رنگ خودرو بزنيد و سطح را پوليش کنيد تا نتيجه نهايي براقيتی بسيار عالي و فوق العاده چشم نواز در حد براقيت خودرو هاي نو و پر زرق برق که در نمايشگاه هاي ماشين وجود دارند دست پيدا کنيد.
صدها نسل از افراد مختلف بر روي اين محصولات کار کرده اند تا براي شما بهترين نتيجه را در پاک سازي خط و خش سطح بدنه خودرو ، مثل روز اول و بدون جا گذاشتن حتي يک اثر به ارمغان آورند.
براي رسيدن به بهترين نتيجه ما پيشنهاد ميکنيم تا محصولات مادرز را بصورت مکمل در کنار يکديگر استفاده کنيد.

 این محصول همراه با یک عدد واکس خودرو در بسته بندی عرضه می شود.
 دارای قابلیت اتصال به دستگاه دریل مخصوص می باشد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید