پوليش زبر 1 مادرز

پوليش زبر 1 مادرز

52,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 473 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول 7100
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پوليش زبر 1 مادرز Mothers مرحله اوليه و پايه اساس پوليش کردن بدنه خودرو مي باشد.پوليش زبر 1 مادرز رنگ بدنه خودرو شما را براي پوليش مايکروفاربر لعاب دار و يا واکس خالص کارناوبا آماده مي کند.
اين پوليش خالص بوده و رنگ  از بين رفته (اکسيده شده) ، واکس قديمي که بر سطح زده ايد و درخشندگي خود را ازدست داده است و... را از سطح برداشته و اثر آن را براحتي از بين مي برد و به رنگ بدنه ماشين شما درخشندگي اي بالا و چشم گير مي دهد.
پوليش زبر 1 مادرز گوشه هاي تيز را صاف و صيقلي کرده و خط و خش هاي ريز موجود بر روي سطح رنگ را از بين ميبرد.
البته بايد توجه داشت که عملکرد پوليش کننده هم بسيار اهميت دارد و پوليش زبر مرحله مادرز ايده آل براي پوليش کار هاي حرفه اي مي باشد.
بهتر است براي بهترين نتيجه در حداقل دو مرتبه در طول يک سال از اين محصول بر روي رنگ بدنه خودرو استفاده کرده و درخشنگي آن لذت ببريد.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید