پوليش نرم حرفه ای مادرز

پوليش نرم حرفه ای مادرز

210,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers PROFESSIONAL
گنجی بن 5
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 946 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول 83432
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پوليش نرم حرفه ای مادرز Mothers مخصوص از بین بردن هولوگرام های روی رنگ و پرداخت کردن رنگ بدنه اتومبیل های صفر کیلومتر. برای رسیدن به بهترین نتیجه استفاده از اسفنج پولیش مادرز (پد پولیش) توصیه می شود.
پوليش نرم حرفه ای مادرز برطرف کننده علائم به جای مانده بر روی بدنه خودرو که از کارخانه در هنگام روکاری به وجود آمده است . همچنین پوليش نرم حرفه ای مادرز توصیه شده برای بالا بردن درخشش و ایجاد عمق در رنگ بدنه ماشین.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید