پولیش پلاستيک مادرز

پولیش پلاستيک مادرز

41,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 236 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش پلاستیک
  • کد محصول 6208
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پوليش پلاستيک مادرز Mothers بدون شک بهترين پوليش پلاستيک موجود در بازار است. مهم نيست براي استفاده بر روي کدام بخش از ماشين خود مي خواهيد شيشه (طلق) چراغ‌ها ، درز لاستيکي گير در و پنجره هاي خودرو ، دستگيره در و يا ... پوليش پلاستيک مادرز پاک کننده و شفاف کننده قوي سطوح پلاستيک است و کار شما را به بهترين نحو انجام مي دهد.
پوليش پلاستيک مادرز ، يک پوليش واقعي بوده و از بين برنده آثار دوده، گردوخاک و خط و خش‌هاي ريز روي سطح پلاستيک خودرو شماست؛ همچنين پاک کننده هر گونه لک و زرد شدگي بر روي سطح پلاستيک است .
پوليش پلاستيک مادرز با ايجاد يک لايه پليمري سخت به جهت محافظت بيشتر از سطح پلاستيک در برابر نور خورشيد ، دوده ، قطرات آب و آفتاب سوختگي بهترين محصولي است که براي رسيدگي به سطوح پلاستيکي خودرو خود مي توانيد تهيه کنيد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید