کیت خمير پوليش مادرز

کیت خمير پوليش مادرز

139,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
گنجی بن: 5
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • زمینه کاربرد محصول خمیر کلی
  • کد محصول 7240
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

کيت خمير پوليش مادرز Mothers اگر در کار پوليش باشيد حتما نام خمير پوليش مادرز و نحوه کار و عملکرد بي نظير آن  را شنيده ايد. به دليل همين محبوبيت ما هم درست بکار شديم و اين محصول فوق العاده را براي شما ارائه مي دهيم.
کيت خمير پوليش مادرز ساخته شده تا ذرات باقي مانده و آلاينده هایی که شستن و پوليش کردن نمي توانند از بين ببرند را از بين ميبرد. با خاصيت از بين بردن شيره درختان ، ذرات ، آلاينده هاي موجود در هوا ، اثر رنگ و  از بین بردن آلاینده‌هایی که در لایه آخر رنگ یعنی (کلیر رنگ) فرو رفته. خمير پوليش مادرز هيچ خطري براي رنگ بدنه خودرو شما ندارد و فقط طراحي شده تا ذرات و اثرات خارجي را از روي آن بردارد بدون آسيب زدن به سطح زيرين .
با استفاده از کيت خمير پوليش مادرز از شر رسوب رنگ ، دوده خلاص شويد و راه خود را براي واکس زدن کامل بدنه خودرو باز کنيد.
این کیت شامل 2 قطعه خمیر جرمگیر 160 گرمی، یک عدد مایع روان کننده شوتایم 450 گرمی، یک عدد دستمال میکروفایبر 40×40 سانتی‌متر می باشد.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید