اسپری پنچری لاستیک ماشین پاور

اسپری پنچری لاستیک ماشین پاور

14,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Power
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 450 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول اسپری پنچری لاستیک
  • کشور سازنده ایران (تحت لیسانس ترکیه)

معرفی اجمالی محصول

اسپری پنچری لاستیک ماشین پاور بدون نیاز به جک زدن پنچری را گرفته و لاستیک را باد میکند.
این محصول بسیار کارآمد بوده مخصوصا برای بانوان محترم این محصول پر فروش ترین محصول کمپانی پاور بوده و می توان از این موضوع دریافت که بدون شک بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.
بعد از پنچری بدون نیاز به جک زدن زیر خودرو ، لاستیک را باد کرده و با موادی موجود در فرمولاسیون 
اسپری پنچری لاستیک ماشین پاور پنچری لاستیک را به راحتی بگیرید، پس از استفاده از اسپری پنچری لاستیک ماشین پاور، لاستیک خودرو شما فقط یکبار به تنظیم باد نیازخواهد داشت.
بعد از پنچری لاستیک خودرو و استفاده از اسپری پنچری لاستیک ماشین پاور شما  قادر خواهید بود با همان لاستیک حرکت کنید واین موضوع قطعا برای رسیدن به یک آپاراتی و تعویض لاستیک خودرو کافی و مناسب می باشد.
اسپری پنچری لاستیک ماشین پاور در بین رقبای خود فوق العاده بوده و باتوجه به اینکه نیازی به جک ندارد یک محصول منحصر به فرد به حساب می آید.
 
شرکت بازرگانی شادمانی نمایندگی انحصاری محصولات پاور-Power می باشد. 
شرکت بازرگانی شادمانی از سال 1378فعالیت خود را در زمینه واردات شوینده ی خودرویی آغاز کرده است.ما مفتخریم که در سال 1383 بعد از گذشت 5 سال تلاش وفعالیت در امور واردات، اسپری محصولات پاور را به تمامی بازار ایران معرفی نمودیم وکیفیت این محصول را نمایان کردیم. این شرکت در سراسر شهرهای بزرگ ایران به صورت عالی محصولات پاور را جهت استفاده هم میهنان عزیز عرضه نموده وهمچنان به این فعالیت خود ادامه خواهد داد. این شرکت بازرگانی در نمایشگاه های بین المللی وسرتاسر شهرهای بزرگ ایران جهت بازدیدکنندگان محصولات خود را به نمایش گذاشته است.

در حال حاضر شرکت بازرگانی شادمانی با کارخانه های MATSAN ،FALCON ،CARPEX ، FORMULA1 ،SIORE، STP، AUTOKIT ،ARENA،LATOP، GET SUN در حال همکاری ، واردات محصول می باشد ونمایندگی رسمی این محصولات در کشور ایران می باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید