اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو Rupes به همراه دستمال مخصوص مدل 9-CCP808

اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو Rupes به همراه دستمال مخصوص مدل 9-CCP808

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Big Foot Rupes
موجودی: ناموجود

اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو Rupes به همراه دستمال مخصوص مدل 9-CCP808، 

مشخصات فنی

  • حجم 500 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول محافظ بدنه خودرو
  • کد محصول 9.CCP808
  • کشور سازنده ایتالیا

معرفی اجمالی محصول

اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو Rupes به همراه دستمال مخصوص مدل 9-CCP808، محصولی بی نظیر و بی همتا در زمینه کیفیت و همچنین ساده ترین و سریع ترین راه برای حفاظتی قابل توجه از سطوح بیرونی بدنه خودرو. فرمولی منحصربفرد و بدون زحمت جهت ایجاد یک لایه حفاظتی و مانعی سخت برای جلوگیری از آسیب آلودگی های محیط زیست، اشعه های UV و رطوبت بر روی سطوح بدنه و همچنین ایجاد درخششی عمیق و بازتابنده بر روی سطح. اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو Rupes به همراه دستمال مخصوص مدل 9-CCP808 بلافاصله بعد از اعمال، کار خود را در چند ثانیه بخوبی انجام میدهد. فن آوری پیشرفته بکار رفته در اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو روپس بهبود تقریبا سریع و بالافاصله را تضمین کرده و قرار گرفتن آن در معرض باران، هیچ مشکلی را بوجود نخواهد آورد. باید در نظر داشت که اسپری محافظ و براق کننده بدنه خودرو Rupes به همراه دستمال مخصوص مدل 9-CCP808 بر روی واکس ها و پوشش های رنگی می بایست مورد استفاده قرار گیرد و همچنین می توان این محصول را بر روی وسایل نقلیه مرطوب نیز به عنوان کمکی برای خشک کردن خودرو، استفاده نمود.
  آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید