دستگاه صفرشویی مخصوص شستشوی سقف و صندلی خودرو Rupes مدل CK31F

دستگاه صفرشویی مخصوص شستشوی سقف و صندلی خودرو Rupes مدل CK31F

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Big Foot Rupes
موجودی: ناموجود

دستگاه صفرشویی مخصوص شستشوی سقف و صندلی خودرو Rupes مدل CK31F ، 

مشخصات فنی

  • وزن 20 کیلوگرم
  • زمینه کاربرد محصول دستگاه صفرشویی
  • کد محصول CK31F
  • کشور سازنده ایتالیا

معرفی اجمالی محصول

دستگاه صفرشویی مخصوص شستشوی سقف و صندلی خودرو Rupes مدل CK31F ، دستگاهی تمیزکننده با کارایی تزریق و استخراج مواد شوینده فوم ( دارای کف ) برای تمیز نمودن کفی و پشتی صندلی ها، پوشش سقف، موکت و فرش کف خودرو، مواد پلاستیکی و تمامی پارچه های داخلی خودرو. دارای دو مخزن جداگانه، یکی برای آب و مواد شوینده و دیگری برای استخراج مواد از روی سطوح بعد از انجام عملیات پاکسازی با درب شفاف برای نظارت مداوم و مستمر از مقدار استخراج مایع درون مخزن و همچنین قابل جدا شدن برای تسهیل در دفع مواد استخراج شده از مخزن زیرین. مقدار کم آب موجود در مواد شوینده بطور قابل توجهی زمان خشک شدن سطوح را پس از پایان عملیات پاکسازی کاهش می دهد. دارای تزریق جداگانه و کنترل پمپ های استخراج و همچنین دارای یک برس یکپارچه و 5 متر لوله انعطاف پذیر برای توزیع و استخراج راحت مواد شوینده پس از شستشو.

روش استفاده
- دستگاه صفرشویی مدل CK31F دارای دو مخزن 14 لیتری می باشد.
- پس از پر کردن مخزن آب تمیز، مخزن بالایی را روی آن قرار داده و بسط های دو طرف دستگاه صفرشویی بسته شوند و پس از آن درب شیشه ای روی دستگاه حتما بسته شود.
- دستگاه صفرشویی دارای دو شلنگ پاشش و مکش می باشد که شلنگ شفاف به کوپلینگ طلایی رنگ برای پاشش و شلنگ خرطومی شکل به دریچه خرطومی بالا متصل می شوند.
- توجه شود دستگاه صفرشویی مدل CK31F دارای دو دکمه روشن / خاموش مکش و پاشش می باشد که با نماد روی دکمه ها مشخص شده است.
- برای استفاده از دستگاه، دستگیره پاشش و مکش را روی سطح مورد نظر قرار داده، با دست چپ به کمک یک حوله نازل را نگه داشته و با دست راست اهرم پاشش را فشار میدهیم و دستگاه به طور همزمان پاشش و مکش را انجام می دهد. پس اطمینان از تمیزی سطح، عملیات مکش را یکبار دیگر انجام دهید.
 
- وزن: 20 کیلوگرم
- توان: 1500 وات
آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید