دستگاه پولیش اوربیتال ماشین مارک دو سایز 21 نیمه Rupes مدل LHR21II/STF

دستگاه پولیش اوربیتال ماشین مارک دو سایز 21 نیمه Rupes مدل LHR21II/STF

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Big Foot Rupes
گنجی بن 29
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • وزن 2.6 کیلوگرم
  • کد محصول LHR21II/STF
  • کشور سازنده ایتالیا

معرفی اجمالی محصول

دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 نیمه اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF مدل جدید، کوچک و کوتاه تر از مدل LHR 21ES بوده و بهترین گزینه برای پولیش کردن دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 نیمه اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF ولتاژ-230 ولت یکی از محبوب ترین دستگاه های پولیش در سراسر دنیا در میان پولیش کاران حرفه ای می باشد.
ویزگی بارز این دستگاه پولیشر قابلیت استفاده از آن بدون ترانس و اتصال مستقیم به برق شهری می باشد.

دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 نیمه اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF دارای (cutting) کات کمتری نسبت به مدل های قبلی بوده ولی دور در دقیقه بیشتری را ارائه دهد.
بدون شک حرفه ای ترین دستگاه پولیش موجود در ایران
دستگاه پولیش اوربیتال Rupes میباشد و توانسته رضایت مصرف کننده هارا به خود جلب نموده و در بهبود کار پولیش و عدم خستگی پولیشکار به دلیل سبکی این دستگاه پولیش گام بزرگی بردارد.

این نسخه جدید، موتور بزرگتری را ارائه می دهد که کارایی آن را تا 30% افزایش می دهد. که نتیجه آن مدت زمان کار کوتاه تر می باشد و همچنین یکنواختی بیشتر در مرحله پرداخت و پولیش کاری.


ویژگی های کلی دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 نیمه اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF ولتاژ-230 ولت :

-نگهداری با هر دو دست قابل استفاده برای افراد چپ دست و راست دست.
طراحی
دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 نیمه اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF بصورتی می باشد که استفاده کننده می تواند به راحتی آن را با یک دست کنترل کند.
دسته نگدارنده این دستگاه پولیش دارای روکش پلاستیکی می باشد که به پولیش کار کنترل بیشتری را بر روی دستگاه داده و دسته ی دوم امکان کنترل هرچه بیشتر بر روی پولیشر را به شما داده و این دستگاه پولیش را قابل استفاده برای افراد تازه کار نیز می سازد.

 
-قابلیت تنظیم سرعت.
کنترل سرعت گردش این پولیشر دستی بوده و استفاده از آن بسیار آسان است . این موضوع این امکان را به پولیش کاران میدهد تا حتی در زمان استفاده از دستگاه نیز بر روی سرعت گردش آن کنترل داشته باشند.

-لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه.
برای وجود لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه به دو علت می توان اشاره کرد. برای ایمنی و محافظت از پولیش کار در حین انجام کار پولیش و از چرخیدن آزاد و بدون نظم پد پولیش جلوگیری کند حتی در صورت روشن شدن اتفاقی دستگاه پولیش ، این موضوع نیز می تواند در طول عمر پد پولیش شما تأثیر
 بسزایی داشته باشد.
 
-قفل ماشه.
وجود قفل ماشه در سمت راست دسته دستگاه پولیش قرار داده شده تا دستگاه پولیش را براحتی درحال چرخش قفل کنید.  این مورد برای استفاده با یک دست یک قابلیت بسیار مفید به حساب می آید.

کارایی عالی و متناسب و بدون لرزش
 دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 نیمه اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF ولتاژ-230 ولت باعث شده تا به دلخواه ترین دستگاه پولیش در میان پولیش کاران تبدیل شود.
بطور کلی دستگاه 
دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 نیمه اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF ولتاژ-230 ولت یک دستگاه پولیش همه چیز تمام بوده و با توجه به طراحی عالی و خاص این پولیشر در دست و هنگام استفاده بسیار راحت و دسته ی دوم آن کنترل بیشتری را بر روی دستگاه به پولیش کار می دهد تا عملکرد بهتری را بر روی هر سطح هدفی داشته باشد دیگر مهم نیست که سطح مورد نظر شما صاف است یا منحنی با استفاده از دستگاه پولیش ماشین مارک دو سایز 21 فول اوربیتال Rupes مدل LHR21II/STF فقط به پولیش کردن آن پرداخته و از نتیجه بی نظیر آن لذت ببرید.

سرعت بارگیری در زیر بار: 2500 تا 5300 دور در دقیقه
قفل روشن و خاموش: مانعی برای روشن شدن اتفاقی دستگاه
بدنه لاستیکی برای بهبود و راحتی آرگونومیک دستگاه پولیش
سرعت گردش بالا برای کاهش زمان پرداخت
افزایش بهره وری انرژی
تعادل بهبود یافته

مشخصات فنی:

وزن: 2.25 Kg
توان: 500 W
سرعت گردش: 2500 – 4700 Rpm


  آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید