اسپری افزایش توان موتور خودرو Soft99 مدل Gzox

اسپری افزایش توان موتور خودرو Soft99 مدل Gzox

51,000تومان
تولید کنندگان سافت 99
کد محصول: Soft 99-Gzox
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 300 میلی لیتر
  • کد محصول 11102
  • کشور سازنده ژاپن

معرفی اجمالی محصول

اسپری افزایش توان موتور خودرو Soft99 مدل Gzox , تنها با پاشیدن این افشانه از دهانه هوای موتور، همه دوده و لجنهای درون سیلندر پاک میشوند، توان موتور بهبود مییابد و موتور تنظیم میشود.
روش استفاده:
- اگر خودرو سرد است روشن کنید و بگذارید 5 تا 6 دقیقه درجا کار کند تا موتور گرم شود. سپس خودرو را خاموش کنید و لوله لاستیکی دهانه کاربراتور یا انژکتورها را شل کنید تا بتوانید توان افزا را درون آن بپاشید.
- خودرو را روشن کنید و درجا دور موتور را به 2000 برسانید. اکنون همه مایع توان افزا را درون دهانه کاربراتور یا انژکتور بپاشید. سپس خودرو را خاموش کنید و لوله لاستیکی دهانه کاربراتور یا انژکتورها را سفت کنید.
- خودرو را روشن کنید و درجا گاز دهید تا دیگر دود سپید بیرون ندهد. اگر نیاز است فرآیند گفته شده را دوباره انجام دهید.
شرکت SOFT99 با سابقه ای بیش از شصت سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولهای نگهداری و پاکیزه سازی خودرو در جهان است.محصولات عرضه شده توسط کمپانی SOFT99 حدود سیصد و پنجاه محصول در زمینه نگهداری و پاکیزه سازی خودرو می باشد، که خود توان پژوهشی و تولیدی شرکت SOFT99 را در سطح جهانی نشان میدهد.
از سوی دیگر همه محصولهای عرضه شده به جز برخی از دستمالها صددرصد ساخت ژاپن هستند که خود گویای کیفیت بالای آنهاست. البته طبیعی است که قیمت محصولها هم در مقایسه با رقیبان چینی یا کشورهای دیگر بالاترست.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید