پد پولیش زبر دوکاره مخصوص بدنه خودرو سوناکس-Sonax

پد پولیش زبر دوکاره مخصوص بدنه خودرو سوناکس-Sonax

60,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: SONAX
موجودی: ناموجود

پد پولیش زبر دوکاره مخصوص بدنه خودرو سوناکس-Sonax ، پد پولیش زبر و قا...

مشخصات فنی

  • سایز پد پولیش 143 میلی متر
  • میزان زبری پد پولیش زبر
  • زمینه کاربرد محصول پد پولیش
  • کد محصول 04934000
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

پد پولیش زبر دوکاره مخصوص بدنه خودرو سوناکس-Sonax ، پد پولیش زبر و قابل استفاده جهت پولیش بدنه دارای خط و خش و آسیب دیده از عوامل محیطی و همراه با دستگاه پولیش می باشد. 
پد پولیش زبر دوکاره مخصوص بدنه خودرو سوناکس دارای یک سوراخ در مرکز پد می باشد که پد را قابل استفاده برای دستگاه پولیش های اوربیتال میکند.
پد پولیش زبر دوکاره مخصوص بدنه خودرو سوناکس از پاشش مایع پولیش به اطراف جلوگیری میکند و دارای بخش چسبی در پشت برای نصب راحت تر بر روی دستگاه پولیش می باشد. 
 قطر پد پولیش 143 میلیمتری است. 


 

سوناکس 
وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود. سوناکس در رتبه اول قرار دارد. سوناکس با داشتن بیش از 65 سال سابقه و تجربه در تولید محصولات با کیفیت برتر پیشرو در بازار آلمان و بازار های بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه این عملکرد مثبت است. در نظر گرفتن خواسته های بازار های بین المللی و انجام تحقیقات گسترده اساس و پایه تولید محصولات سوناکس است. مشخصات ویژه محصولات ماشین این کمپانی در زمینه عملکرد و حفظ محیط زیست و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری  برجسته ای بین سوناکس با تولید کنندگان خودرو در سطح جهان شده است. همچنین کسب نتیجه درخشان در آزمایشات مقایسه ای صورت گرفته توسط مجلات و منابع تحقیقاتی معتبر بین محصولات سوناکس و محصولات دیگر رقبا استاندارد بالای محصولات این کمپانی را تایید می کند. تمامی محصولات سوناکس در شهر نوبیورگ آلمان فرآوری و تولید می شوند. از جمله محصولات محبوب SONAX می توان به :اکتان پاور - اسپری داشبورد مات اسپری شیشه پاکن - اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی اشاره کرد.   
 

برند برتر قرن
موسسه جرمن استانداردز (موسسه استاندارد آلمان)
تیم فرمول یک Infiniti Red Bull Racing با شرکت SONAX تولید کننده برجسته محصولات نگهداری اتومبیل برای درخشش بیشتر متحد شده اند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید