اسپری فوم فرچه دار تمیز کننده چرم خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

اسپری فوم فرچه دار تمیز کننده چرم خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

85,000تومان
تولید کنندگان ترتل واکس
کد محصول: Turtle Wax
گنجی بن 2
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • وزن 454 گرم
  • زمینه کاربرد محصول تمیز کننده چرم خودرو
  • کد محصول 50652
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری فوم فرچه دار تمیز کننده چرم خودرو ترتل واکس-Turtle Wax , با استفاده از اسپری فوم تمیزکننده چرم خودرو ترتل واکس، نگران ترک خوردگی و کهنگی سطوح چرمی خودرو خود نباشید. با استفاده از این محصول جدید، آلودگی ها را از بین برده و چرم را همواره بدون کوچکترین احساس چربی، مرطوب نگاه دارید. فرمول منحصر بفرد اسپری تمیز کننده چرم ترتل واکس به آرامی گرد و غبار و لکه ها را از بین برده و درخشش طبیعی را بدون کوچکترین احساس چربی برای شما به ارمغان می آورد. از این محصول می توان بر روی سطوح لاستیکی و پلاستیکی نیز استفاده نمود.
 
 
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید