اسپری واکس کارناوبا براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

اسپری واکس کارناوبا براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

57,000تومان
تولید کنندگان ترتل واکس
کد محصول: Turtle Wax
گنجی بن 2
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 473 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول T136R
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری واکس کارناوبا براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، دارای فرمولاسیونی ویژه و غنی شده از کارناوبا برای محافظت، رطوبت و درخشش طولانی مدت روی سطوح بدنه خودرو شما. اسپری واکس کارناوبا ترتل واکس، لایه ای نرم و لغزنده را بر روی بدنه خودرو شما برای سهولت در کار ایجاد کرده و در نتیجه منجر به درخششی عمیق روی سطوح خواهد شد.
اثرات
اسپری واکس کارناوبا براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس از ماندگاری بالایی برخوردار می باشند و باعث پرشدن خط و خش های سطحی، کم رنگ شدن و محو شدن آنها می شود.
روش استفاده:
- خودرو می بایست کاملا سرد شده باشد و بدور از نور مستقیم خورشید استفاده شود.
- محلول را روی سطوح بدنه خودرو خود اسپری کنید.
- در نهایت به کمک یک دستمال یا حوله میکرو فیبر نقاط مورد نظر را تمیز کرده و برای درخشش بیشتر از قسمت های تمیز حوله برای ماساژ استفاده نمایید.

 
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید