واکس خمیری براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

واکس خمیری براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

117,000تومان
تولید کننده: ترتل واکس
مدل کالا: Turtle Wax
گنجی بن 3
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • وزن 227 گرم
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول T465R
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

واکس خمیری براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، یک لایه استثنایی محافظ و براق بر روی رنگ را در اختیار شما قرار می دهد.استفاده از واکس خمیری براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس آسان و بدون اثر سفیدک بوده و همچنین دارای عملکرد حفاظت ماندگار از رنگ و بازتاب گسترده و عمیق می باشد.
واکس خمیری براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس را می توان بر روی تمامی سطوح بیرونی اتومبیل از جمله سطوح رنگی، کروم و پلاستیکی مورد استفاده قرار داد. پس از شستشو و خشک کردن بدنه خودرو، در بسته بندی 
واکس خمیری براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس یک پد میکروفایبر بسیار نرم نیز موجود می باشد.
روش استفاده
-یک لایه نازک از واکس خمیری براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس را بر روی قسمت های مختلف سطوح خودرو و در زمان های معین ماساژ دهید
-اجازه دهید به مدت 1 تا 2 دقیقه خشک شود ( در دماهای پایین تر افزایش مدت زمان ماندگاری )
-در نهایت 
واکس را با یک حوله، تمیز نمایید.
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید