محصولات برند ووفر WOOFER

محصولات برند ووفر WOOFER

ووفر Woofer فعالیت خود را از اوایل دهه‌ی 90 با حضور جمعی از متخصصین مطرح کشور عزیزمان در زمینه‌ی تولید و فروش فرآورده‌های نفتی آغاز کرد. مواد اولیه‌ی به کار رفته در محصولات ووفر از مواد درجه یک وارداتی و داخلی می‌باشد و این امر باعث حفظ کیفیت و تضمینی کالا شده است. این برند تنها برند ثبتی و دارای تاییدیه از سازمان اتومبیل‌ رانی کشور برای محصولات مکمل بینزین و سوخت خودروهای مسابقه‌ای و درون شهری می‌باشد. کمپانی ووفر توانسته است جایگزین مناسبی برای کالاهلی مطرح جهانی در کشور باشد.

" WOOFER، تغییری که ‌می‌توانید ببینید! "شبکه:

اسپری براق کننده لاستیک ووفر مناسب تایر خودرو Woofer Tire Shine

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
58,500تومان 65,000تومان

مراقبت از لاستیک خودرو جهت افزایش طول عمر و زیبایی ظاهری آن اهمیت به سزایی دارد. از این رو شرکت‌های فعال در زمینه تولید محصولات مراقبت از خودرو توجه ویژه‌ای به این نیاز نموده و انواع تمیز کننده و محاف..

اسپری براق کننده پلاستیک ووفر مخصوص سطوح پلاستیک و لاستیکی خودرو Woofer Eco Wet Shine

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
54,000تومان 60,000تومان

سطوح پلاستیک و لاستیک خودرو به مرور زمان در اثر تماس با مواد آلاینده و اثرات نور خورشید و اکسیداسیون مات و نگ پریده می‌شودند. در صورت عدم رسیدگی به این سطوح ممکن است ترک نیز بخورند. به همین دلیل، باید..

اسپری موتور شوی ووفر تمیز کننده مخصوص موتور خودرو Woofer Engine Cleaner

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
56,700تومان 63,000تومان

بعضی از قسمت‌های خودرو از جمله موتور، چربی و آلودگی زیادی به خود جذب می‌کنند. تحقیقات نشان داده است که این ‌آلودگی‌ها به مرور زمان سبب افت عملکرد خودرو می‌شود. به همین دلیل بسته به آب و هوای محل زندگی..

اکتان بوستر ووفر مدل +SHOT PRO 10 حجم 500 میلی لیتر مکمل بنزین خودرو Woofer

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(4)
121,500تومان 135,000تومان

همه ما می دانیم استفاده از اکتان ها باعث بهبود عملکرد خودرو می شود. زمانی که صحبت از بهتر عمل کردن موتور اتومبیل به میان می آید اولین محصولی که در ذهن تداعی می شود، استفاده از اکتان بوستر است. مک..

اکتان بوستر ووفر مدل +SHOT PRO 2 حجم 250 میلی لیتر مکمل بنزین خودرو

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
31,500تومان 35,000تومان

عدد اکتان نشانگر میزان کیفیت و نحوه عملکرد سوخت خودرو است به طوری که هرچه تراکم موتور خودرو بالاتر باشد، به سوخت با اکتان بالاتری نیاز دارد. به این ترتیب باید بگوییم هرچه موتور خودرو شما قدرتمندتر و ب..

اکتان بوستر ووفر مدل +SHOT PRO 3 حجم 300 میلی لیتر مکمل بنزین خودرو

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
49,500تومان 55,000تومان

اکتان بوستر رایج‌ترین مکمل سوخت است چراکه مصارف زیادی دارد و می‌توان از آن برای هر خودرویی با توجه به نوع آن استفاده کرد. مکمل‌های زیادی وجود دارد که هرکدام کاربرد متفاوتی دارند از جمله مکمل تمیز کنند..

اکتان بوستر ووفر مدل +SHOT PRO 6 حجم 500 میلی لیتر مکمل بنزین خودرو

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
90,000تومان 100,000تومان

اهمیت سوخت مصرفی خودرو بسیار زیاد است و قطعا هر کاربر خودرو به آن‌ پی برده‌ است. همانطور که می‌دانید اگر اکتان سوخت پایین باشد علاوه‌ بر کاهش عملکرد موتور خودرو، آسیب‌هایی جدی به آن وارد می‌کند. این ک..

اکتان بوستر ووفر مدل +SHOT PRO 8 حجم 500 میلی لیتر مکمل بنزین خودرو Woofer

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
99,000تومان 110,000تومان

همه ما می دانیم استفاده از اکتانها باعث بهبود عملکرد خودرو می شود. زمانی که صحبت از بهتر عمل کردن موتور اتومبیل به میان می آیدT اولین محصولی که در ذهن تداعی می شود، استفاده از اکتان بوستر است. م..

تمیز کننده سیستم سوخت ووفر انژکتورشوی خودرو Woofer مدل Complete Engine Treatment

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
108,000تومان 120,000تومان

موتور ماشین از قطعاتی است که باید توجه ویژه به آن داشت و عوامل زیادی در عملکرد آن موثر است. یک راه عالی برای افزایش قدرت و گشتاور موتور ماشین استفاده از مکمل های بنزین و اکتان بوسترها می باشد. سیستم ا..

تمیز کننده و محافظ کاتالیزور اگزوز و موتور ووفر Woofer Exhaust Catalyst Protector

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
162,000تومان 180,000تومان

کاهش کیفیت سیستم سوخت همواره برای کاربران خودرو نگرانی‌هایی را به دنبال داشته است. کیفیت پاییین بنزین سبب بی اثر شدن عملکرد کاتالیزور و یا گرفتگی آن می‌شود. این اتفاق منجر به افزایش آلاینده‌های خروجی،..

روغن ترمز خودرو ووفر-Woofer مدل DOT3

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
18,000تومان 20,000تومان

داشتن یک سیستم ترمز سالم برای خودرو و سرنشینان آن بسیار مهم است. یکی از موارد ضروری در نگهداری خودرو روغن ترمز می‌باشد؛ زیرا نقش اساسی در کارکرد درست ترمزها دارد. روغن ترمز وظیفه حرکت دادن اجزای مختلف..

روغن ترمز خودرو ووفر-Woofer مدل DOT4

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
19,800تومان 22,000تومان

داشتن یک سیستم ترمز سالم برای خودرو و سرنشینان آن بسیار مهم می‌باشد. یکی از موارد ضروری در نگهداری خودرو روغن ترمز است؛ زیرا نقش اساسی در کارکرد درست ترمزها دارد. روغن ترمز وظیفه حرکت دادن اجزای مختلف..

شامپو واکس ووفر مخصوص شستشوی بدنه خودرو Woofer Car Shampoo

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
58,500تومان 65,000تومان

خودروی شما همچون هر وسیله‌ دیگری نیاز به مراقبت ویژه دارد. یکی از این ملزومات شستشوی منظم خودرو با شامپو بدنه خودرو می‌باشد. شستشوی منظم خودرو سبب پاک شدن آلودگی‌ها و عدم ایجاد خط و خش روی بدنه خودرو ..

مایع شیشه شوی ضدیخ خودرو ووفر مدل PETROLEUM حجم 500 میلی لیتر Woofer

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
22,500تومان 25,000تومان

با توجه به سرد شدن هوا و پاشیدن آب از سطح جاده روی شیشه خودرو رانندگی با مشکل مواجه می شود و تمیز ماندن شیشه اهمیت زیادی در دید راننده دارد. یخ زدن آب روی شیشه و بخار گرفتن آن از دیگر مشکلات در زمستان..

مایع غلیظ خنک کننده موتور خودرو ووفر Woofer

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
24,300تومان 27,000تومان

با شروع فصل زمستان يكی از كالاهایی كه مورد تقاضای دارندگان خودرو قرار می‌گيرد، مايعات خنك كننده موتور است كه در بازار اصطلاحاً با عنوان ضديخ شناخته می‌شود. ضديخ، يك تركيب شيميایی شامل اتيلن گليكول، با..

مکمل سوخت اکتانیوم ووفر مکمل مخصوص خودروهای بنزینی Woofer Octanium Octane Concentrate

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
360,000تومان 400,000تومان

کم بودن عدد اکتان بنزین در ایران سبب شده است تا صاحبان خودروهای مدل بالا و توربو مجبور به جبران این عدد اکتان با مکمل‌های سوخت ویژه شده‌اند. این محصولات فقط تا چند واحد امکان افزایش اکتان را دارند. مک..

مکمل سوخت ووفر مکمل مخصوص خودروهای بنزینی Woofer مدل Power Increaser

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(1)
225,000تومان 250,000تومان

زمانی که صحبت از بهتر عمل کردن موتور اتومبیل به میان می آید اولین محصولی که در ذهن تداعی می شود، استفاده از اکتان بوستر است. مکمل سوخت ووفر مکمل مخصوص خودروهای بنزینی Woofer مدل Power Increaser، با فر..

ناموجود

روغن موتور خودرو ووفر مدل SAE 20W-50 SJ/CF حجم 1000 میلی لیتر Woofer

فروشنده: مکمل های بنزین ووفر
(0)
ناموجود

یکی از ضروری ترین اقدامات در چک کردن های دوره ای خودرو تعویض روغن موتور می باشد و کیفیت روغن در انتخاب بسیار موثر می باشد زیرا در کارکرد مطمئن موتور خودرو بسیار مهم است. روغن موتور خودرو ووفر مدل SAE ..

نمایش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه