تمیز کننده و شوینده رادیاتو وورث

تمیز کننده و شوینده رادیاتو وورث

39,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: wurth
گنجی بن: 1
موجودی: در انبار

تمیز کننده و شوینده رادیاتو وورث برای اصلاح کاهش عملکرد سیستم خنک کننده در حین تعمیر رادیاتور...

مشخصات فنی

  • حجم 250 میلی لیتر
  • کد محصول 5861510250
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

تمیز کننده و شوینده رادیاتو وورث برای اصلاح کاهش عملکرد سیستم خنک کننده در حین تعمیر رادیاتور و نگهداری و بهبودی کار در سیستم خنک کننده
  • برای همه ی موتور ها مناسب است.
  • سایش و لجن نهشته  را در مدار خنک کننده از بین میبرد.
  • سیستم های خنک کنندهی تمیز، قابیلت تضمین  عملکرد را افزایش میدهد.
  • پس مانده های آهک را خنثی میکند.
  • سرد کننده ی جدید از آلودگی ها که  توسط نهشته ای کثیف قدیمی ایجاد شده اند 
  • سازگار با ضد یخAlkaline در رنج PH 9 تا 11
  • سازگار با تمام موادی که در ساخت رادیاتور استفاده شدند.
تمیز کننده و شوینده رادیاتو ورث پس مانده ها را در مدار خنک کننده از بین میبرد و سیستم خنک کننده را از آلودگی ها پاک میسازد.برای مثال,روغن باقی مانده که توسط آسیب دیدگی سر سلندرها  ایجاد شده میتوانند از بین بروند. تمیز کننده رادیاتور نیز میتواند به عنوان اقدامی پیشگیرانه در هر زمانی  به عنوان خنک کننده پیشرفته استفاده شود.
250 میلی لیتر برای 10 لیتر آب خنک کننده مناسب است.1,000 میلی لیتر برای 40 لیتر آب خنک کننده مناسب است.
توجه
تمیز کننده برای عمل خودرو مناسب نیست.
روش استفاده:
-محتوای ظرف را به سیستم خنک کننده اضافه کنید.
-دریچه ی بخاری را باز کنید.موتور را در دمای عملیاتی برای تقریبا 30 دقیقه به کار اندازید.
-پس مانده ها که توسط تمیز کننده ی رادیاتور خارج گشتند باید به وسیله ی آب شستوشو شوند.
-روند شستوشو میتواند بدون از بین بردن ترموستات انجام شود.
-توصیه شده است که قسمت هایی که توسط روغن نفوذی تحت تاثیر قرار گرفته اند مانند مخزن انبساط و شیلنگ آب ,تعویض شوند.
-سیستم خنک کننده را دوباره پس از تمیز کردن , رنگ پس دادن و بررسی نشتی ها پر کنید.

 

دستورالعمل های استفاده از تمیز کننده و شوینده رادیاتو ورث طبق آزمایش های انجام شده و تجربه ی ما به شما پیشنهاد میگردند.قبل از استفاده اول آزمایش های خود راانجام دهید.ما هیچ گونه فرضیه ای رابرای گرفتن نتیجه ای خاص در نظر نمیگیریم چرا که تعداد موارد استفاده شده و شرایط نگه داری متفاوت است.تا به کنون به عنوان خدمات مشتری ما تمام موارد فنی و مورد استفاده را در خدمات پیشنهادی خود ارايه  کرده ایم و این خدمات تحت هر شرایطی ارايه  می شوند مگر اینکه مشورت و اطلاعات خارج از دامنه ی تعیین شده ما باشند.در قراردادهای ما در مورد دامنه ی این خدمات و مشاوره به صورت شفاف و کامل صحبت و موافقت شده است. ما کیفیت مداوم محصولات خود را گارانتی می کنیم. همچنین ما حق تغییرات فنی و هرگونه بهبودسازی آتی را خواهیم داشت.
 
 
کمپانی وورث آلمان با بیش از نیم قرن تجربه و با بهره گیری از ۴۰۰ شعبه رسمی در ۸۶ کشور جهان مفتخر است بیش از ۱۰۰۰۰۰ نوع محصول تولیدی خود را با کیفیتی جهانی در صنایع مختلف در سراسر دنیا عرضه داشته و با ارائه خدمات پس از فروش رضایت مشتری و خریداران محصولات ورث را در اقصی نقاط جهان حاصل نماید.
محصولات منحصر به فرد wuerth در چهار طبقه بندی: صنعت خودرو و صنایع چوبی، صنایع فلزی، صنعت ساختمان و تاسیسات قرار میگیرد و شامل انواع ابزار آلات، ماشین آلات سبک، پیچ و مهره و اتصالات خاص و همچنین محصولات شیمیایی کاربردی در صنایع مختلف از جمله خودرو، الکترونیک، مخابرات، برق و ساختمان می باشد.
تعداد زیاد مشتریان دائم وُرث نشانگر اعتماد جهانی به محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت در دنیا می باشد که این امر حاکی از کیفیت بالا و دوام طولانی محصولات با آرم وورث آلمان می باشد.
لازم به ذکر است محصولات wurth دارای تاییدیه شرکتهای بزرگ بین المللی بوده که در این راستا می توان تاییدیه شرکت های مرسدس بنز، بی ام و، رولزرویس، دایملر کرایسلر، اسکانیا، ولوو، آئودی و فولکس واگن را در مورد برخی محصولات وابسته به صنعت خودرو نام برد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید