جمعه‌ی هیجان‌انگیز با تخفیف‌های باورنکردنی جمعه سیاه گنجی پخش-سال 99

حراج جمعه سیاه گنجی پخش

یک جمعه‌ی هیجان‌انگیز با تخفیف‌های باورنکردنی در راه است. از ششم تا هشتم آذر، گنجی پخش جشنواره‌ی «جمعه سیاه» را هم‌زمان با روزی که به عنوان (Black Friday) روز حراج بزرگ در دنیا شناخته می‌شود، برگزار می‌کند. این جشنواره‌ی شگفت انگیز درست از ۱۲ شب پنجشنبه ۶ آذر شروع می‌شود و تا ۷۲ ساعت بعد یعنی نیمه‌شب ۸ آذر ادامه دارد.

حراج بلک فرایدی
Black Friday

در «حراج جمعه» گنجی پخش چه خبر است؟

 

بطور کلی از مزیت های اصلی جمعه سیاه میتوان به تخفیف‌های فراموش نشدنی و تکرار نشدنی، خرید آسان با خیالی آسوده بدون ایستادن در صف و گشتن به دنبال جای پارک ماشین، تنها با یک کلیلک در منزلتان اشاره کرد.

گنجی پخش با همکاری فروشندگان برتر خود بر روی تمامی محصولاتش تخفیفات باور نکردنی تا سقف ۷۰% اعمال خواهد کرد؛ علاوه بر آن، ارسال رایگان با پست پیشتاز برای خریدهای بالای ۱۵۰ هزار تومان به سراسر ایران در نظر گرفته است.

کمال آسایش و اطمینان در خرید

میشه گفت این سنت به طور تقریبی چهار سال است که به ایران راه پیدا کرده است و در سال های اخیر، بصورت آنلاین و آفلاین برگزار می شود. تخفیف هایی که در بلک فرایدی ارائه می شوند، در طول سال بی سابقه هستند.
حال همانطور که گفته شد تصور کنید که برای این خریدهای پرتخفیف نیازی به تحمل شلوغی فروشگاه ها و خیابان ها ندارید بلکه در خانه خود می نشینید و با آسودگی خاطر از فروشگاه های آنلاین خرید می کنید.

دلایل فراگیر شدن خرید اینترنتی در بین مردم

جمعه سیاه گنجی پخش

بلک فرایدی بزرگ ترین روز حراج در سال

فرصت طلایی برای خرید کردن!
از آنجایی که خرید کردن برای ما نوعی تفریح به حساب میاید و در روز جمعه اکثر افراد، وقت کافی برای جستوجو فروشگاه های آنلاین را دارند، میتوان گفت اسم جمعه سیاه برازنده این روز است.

بلک فرایدی آخرین جمعه از ماه نوامبر و بزرگ ترین روز حراجی در سال است. بنابراین تمام مغازه های حقیقی، فروشگاه های آنلاین و عمده فروش ها از این موقعیت پرمنفعت استفاده می کنند و پیشنهادهای منحصر به فرد روی کالاهای دسته بالا و معمولی همگی اعمال میکنند.

در این روز درصد تخفیف محصولات ارزشمند ممکن است به حدی باشد که خود فروشگاه هیچ سودی نکند!
جمعه سیاه گنجی پخش

استفاده از مطالب فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.
کلیه حقوق این سایت محفوظ می‌باشد.